Na oficjalnej premierze filmu o Zenku Martyniuku zabrakło jego syna. Już wiemy, dlaczego się nie pojawił

Daniel Martyniuk nie przyszedł na premierę filmu o ojcu. Dlaczego?

Daniel Martyniuk nie przyszedł na premierę filmu o ojcu. Dlaczego?

Film o Zenku Martyniuku doczekał się oficjalnej premiery. Podczas tego wydarzenia obecny był piosenkarz z żoną Danutą. Pojawiła się także spora grupa gwiazd. Jednak wśród gości zabrakło bardzo ważnej dla Zenka osoby. O kim mowa?

Już jutro, czyli 14 lutego, swoją premierę będzie miał film biograficzny Zenek. Miłość, zabawa, disco-polo opisujący życie, drogę na szczyt oraz twórczość Zenka Martyniuka. Produkcja ta ma dużą szansę okazać się kinowym hitem, gdyż piosenkarz ma ogromną rzeszę wielbicieli w naszym kraju. Jego przeboje znają i śpiewają wszyscy, niezależnie od rodzaju muzyki, jakiej słuchają na co dzień.

Premiera filmu o Zenku Martyniuku

W filmie będziemy mieli okazję zobaczyć sporo gwiazd szklanego ekranu. W produkcji udział wzięli m.in. Krzysztof CzeczotMagdalena Berus i Jakub Zając.

Uroczysta premiera Zenek. Miłość, zabawa, disco-polo miała miejsce w jednym z warszawskich kin. Na czerwonym dywanie można było ujrzeć sporo sław oraz entuzjastów Króla disco-polo. Gwiazdorowi towarzyszyła między innymi jego ukochana żona Danuta, a także mama. Jednak wśród gości zabrakło jedynego syna muzyka. Dlaczego nie był obecny i nie wspierał ojca.

Zenon Martyniuk i Danuta Martyniuk

Daniel Martyniuk nie przyszedł na premierę filmu o ojcu

Jakiś czas temu kolorowa prasa donosiła o poważnych problemach w rodzinie Zenka. Małżeństwo jego syna Daniela wisiało na włosku i mało brakowało, a doszłoby do rozwodu. Gdy Ewelina, synowa Martyniuka, urodziła córeczkę, wszyscy myśleli, że kryzys został zażegnany. Jednak nadal dochodziło do częstych kłótni. Na szczęście w porę zainterweniował dziadek. Do rozwodu nie doszło, a małżonkowie pogodzili się.

Gdy podczas oficjalnej premiery zabrakło wśród gości Daniela z żoną, plotki o ich rozstaniu odżyły na nowo. Tym razem zostały one bardzo szybko zdementowane przez Danusię i Zenka. Zapytani o powód nieobecności jedynego syna odpowiedzieli:

Tak, to mój ważny dzień. Syn nie pojawił się na premierze, bo ma co robić. Teraz spełnia się w roli ojca i męża i to nas najbardziej z żoną cieszy – wyznał Martyniuk.

Zostali w domu, nie mają niani – dodała Danuta.

Przed młodymi rodzicami ważne zadanie – organizacja pierwszych urodzin córeczki Laury, która 12 lutego skończyła roczek. Przyjęcie będzie miało miejsce w Wasilkowie, gdzie mieszkają teściowie Daniela. Życzymy sto lat!


Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Limahl – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Limahl – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×