Odkryliśmy sekretny profil syna Zenka na Instagramie. Wrzucił kilka postów, ale za to jakich! Tatuś idealny?

Daniel Martyniuk na Instagramie

Daniel Martyniuk na Instagramie

Daniel Martyniuk na Instagram wrócił 13 lutego. Co publikuje na swoim koncie? Jakie zdjęcia? Jak komentują je jego obserwatorzy?

Daniel Martyniuk w zeszłym roku był bardzo aktywny na Instagramie. Regularnie publikował posty, z czasem przybywało mu obserwujących. Prowadził transmisje na żywo, w których czasie dzielił się swoimi przemyśleniami. Tak jak tymi związanymi z polską edukacją. Powiedział, że uważa ją za niepotrzebną, lepiej się kształcić przez podróże:

Powiem wam, że w szkołach nigdy niczego się nie nauczycie. Teraz nawet nie ma lekcji historii, także nie wiem, po co tam chodzić. Matematyka to jest dodawanie, odejmowanie, dzielenie i mnożenie. A za resztę podziękuję .Resztę można sobie doczytać w książce, wzór podstawić. Podróżując, dowiecie się wszystkiego o całym świecie. Każdy kraj kształci inaczej

Chociaż jego posty zaczęły mieć coraz większe zasięgi, niespodziewanie syn Zenka Martyniuka zniknął z social mediów.

Daniel Martyniuk wrócił na Instagrama. Co publikuje?

Daniel kilka miesięcy temu na łamach Super Expressu zapowiedział, że zrobi wszystko, żeby zawalczyć o żonę. Jak tłumaczył w tamtym czasie, to dla niej usunął konto w mediach społecznościowych:

Z miłości do żony usunąłem konto na Instagramie. Ewelina poprosiła mnie o to i o to, bym odstawił alkohol. Dla niej i dla naszej córki wytrwam w trzeźwości i będę najlepszym mężem – obiecywał Martyniuk.

Okazuje się, że detoks syna Zenka Martyniuka od social mediów potrwał jedynie kilka miesięcy. W połowie lutego ponownie założył konto na Instagramie i dodał pierwsze zdjęcie, na którym pozował z papierosem. Kilka dni później pokazał swoją córeczkę, która pozuje u jego boku.

Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie z córką

Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie z córką

Daniel pokazuje też ciekawe miejsca, które odwiedzał. Nie brakuje więc zdjęć z Gdańska, Amsterdamu, czy Warszawy. Konto Daniela śledzi obecnie ponad 1100 osób i jak informował Super Express, to ono było jednym z powodów, dla którego odeszła od niego żona. Według informatora tabloidu miała dość zachowania męża:

Ewelina ma dość. Nie chce, by jej córeczka dorastała przy takim ojcu. To małżeństwo już się skończyło – podaje informator tabloidu.

Jest szansa, że się kiedyś pogodzą?

Zobacz także: Danuta Martyniuk ze szczegółami opisała zatrzymanie syna. Sceny jak z filmu grozy. Głos zabrał też Zenek


Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk na Instagramie

Daniel Martyniuk na Instagramie

Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie z córką

Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×