Dagmara Kaźmierska mieszka jak prawdziwa Królowa życia. Ma nie tylko złote krany, ale sedes od znanego projektanta

Dagmara Kaźmierska - od czego była uzależniona?

Dagmara Kaźmierska - od czego była uzależniona?

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia naprawdę żyje jak królowa! Jej dom jest pełen drogich dekoracji. Nawet sedes i zlewy są warte fortunę.

Dagmara Kaźmierska zyskała rozpoznawalność dzięki występom w programie Królowe życia na antenie TTV. Gwiazda zarabia w telewizji, dzięki reklamom i prowadząc butik w dolnośląskim Kudowie-Zdroju. Musi zgarniać naprawdę spore sumy, bo jej mieszkanie wręcz ocieka bogactwem! W dalszej części artykułu zobaczycie poszczególne elementy jej kłodzkiej rezydencji.

Dom Dagmary Kaźmierskiej. Uwagę przykuwa sedes i zlewy

Całe mieszkanie Kaźmierskiej jest pełne luksusowych mebli. Zwróciliśmy uwagę na fotele, które stylem przypominają te, jakie znajdowały się w pałacach francuskich monarchów absolutnych. Celebrytka raczej nie przykłada do nich dużej wagi, ponieważ pozwala, aby jej pies na nich spał.

Ciekawe rzeczy można też zobaczyć w jej kuchni, gdzie znajduje się złoty kran. Jeszcze ciekawsza jest łazienka. Kaźmierska zainwestowała w sedes firmy Versace, na którym wyryto znak luksusowej firmy – meduzę. Użytkownicy toalety mogą później umyć ręce w bursztynowej umywalce.

Prestiżowy styl, który można porównać do połączenia glamour i baroku (a nawet surrealizmu…), nie zagościł za to w pokoju syna gwiazdy, czyli Conana. Pokój chłopaka zdobi fototapeta oraz cała masa zabawek i pluszaków.

Mieszkanie bohaterki Królowych życia zajmuje całkiem sporo miejsca. Nic dziwnego. Powstało w wyniku połączenia dwóch mniejszych lokali na ostatnim piętrze budynku.

Być może Kaźmierska, kreując wnętrza mieszkania, inspirowała się historią, zwłaszcza starożytną, która, jak sama twierdzi, jest jej „konikiem”. Kobieta pochłania w wolnej chwili książki poświęcone historii starożytnego Rzymu i Egiptu. W galerii zobaczycie więcej zdjęć z jej luksusowo urządzonego mieszkania.

Nowy związek „królowej życia”. Kto jest jej partnerem?

Kaźmierska w ostatnim czasie potwierdziła nam, że jest w nowym związku. Nie obnosi się ona jednak ze swoim partnerem. Dlaczego? Jak wyznała:

Każdy kto był u mnie w życiu był ukrywany, jeśli chodzi o moje sprawy uczuciowe. Kiedy ja już będę miała kogoś takiego, jak kim był ojciec Conana, i to będzie już ta osoba, on będzie moim mężem, to ok, to pokażemy. Ale jak ja czegoś nie jestem pewna, to nie. Jeśli go pokażę, to nie będę musiała nic mówić. Nie przejdzie niezauważalny.

Dodała, że na tę chwilę nie ma mowy o zawarciu zaręczyn.

Żadnych zaręczyn jeszcze długo nie będzie. Ja mogę z kimś być, ale jeszcze nie jest dla mnie czas, żebym się dała ponownie zaobrączkować.

Całą rozmowę możecie wysłuchać poniżej.

Oglądacie Królowe życia? Jeśli tak, to kto jest waszym ulubionym bohaterem? W ostatnim czasie w produkcji pojawił się mieszkaniec Szczecina – Arkadiusz „Megakot” Kocik. Mieszkaniec stolicy Zachodniego Pomorza na co dzień prowadzi duża firmę deweloperską.


Fotel Dagmary Kaźmierskiej

Fotel Dagmary Kaźmierskiej

Złoty kran Dagmary Kaźmierskiej

Złoty kran Dagmary Kaźmierskiej

Toaleta Dagmary Kaźmierskiej

Toaleta Dagmary Kaźmierskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×