Dagmara Kaźmierska ma nowego partnera, ale nie jest pewna ich związku: „Zaręczyn jeszcze długo nie będzie”. Dlaczego?

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska o nowym związku, zaręczynach i ślubie. Królowa życia pierwszy raz otworzyła się w temacie nowego partnera. Oj, nie ma z nią łatwo.

Czym byłyby Królowe życia bez Dagmary Kaźmierskiej? Chyba żaden fan nie wyobraża sobie show TTV bez jego największej gwiazdy, która ma za sobą barwną przeszłość. Zanim została gwiazdą telewizji, musiała stawić czoła trudnej sytuacji losowej. Dziś jest pewną siebie bizneswoman, która doskonale zna swoją wartość.

Dagmara Kaźmierska o nowym związku, zaręczynach i ślubie

Kaźmierska mimo swojej silnej pozycji w show-biznesie przez wiele lat pozostawała singielką. Dopiero niedawno znalazła mężczyznę, z którym postanowiła wejść w poważną relację. Kulisy ich znajomości owiane są tajemnicą, tak samo jak jego wygląd. Dagmara nie pokazuje twarzy wybranka w social mediach, w których jest niezwykle aktywna i chętnie dzieli się prywatnymi sprawami.

O tym, dlaczego tak jest, opowiedziała reporterce Jastrząb Post:

Każdy kto był u mnie w życiu był ukrywany, jeśli chodzi o moje sprawy uczuciowe. Kiedy ja już będę miała kogoś takiego, jak kim był ojciec Conana, i to będzie już ta osoba, on będzie moim mężem, to ok, to pokażemy. Ale jak ja czegoś nie jestem pewna, to nie. Jeśli go pokażę, to nie będę musiała nic mówić. Nie przejdzie niezauważalny.

Na razie nie ma mowy o zaręczynach. Dagmara ma bardzo sprecyzowane zdanie na ten temat:

Żadnych zaręczyn jeszcze długo nie będzie. Ja mogę z kimś być, ale jeszcze nie jest dla mnie czas, żebym się dała ponownie zaobrączkować.

Równie konkretnie Kaźmierska wypowiedziała się na temat sukni ślubnej, w jakiej wyszłaby za mąż:

Suknia balowa. Królewska, na bogato.

Cała rozmowa poniżej.


Dagmara Kaźmierska pochwaliła się partneremDagmara Kaźmierska - Jesienna ramówka TVN 2021

Dagmara Kaźmierska - Jesienna ramówka TVN 2021

Dagmara Kaźmierska na Zanzibarze

Dagmara Kaźmierska na Zanzibarze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×