Szukaj

Dagmara Kaźmierska do końca życia będzie walczyć z niepełnosprawnością. Jest gorzej niż się wydawało

Dagmara Kaźmierska wypadek

Dagmara Kaźmierska wypadek

Dagmara Kaźmierska w maju zeszłego roku miała bardzo poważny wypadek. Konsekwencje zdrowotne odczuwa do dzisiaj. Jakie odczuwa dolegliwości?

Dagmara Kaźmierska to jedna z największych gwiazd programu Królowe życia. Celebrytka szybko zyskała sobie sławę i przychylność widzów. Kobieta chętnie pokazuje kulisy swojej codzienności, a przed fanami nie ma zbyt wielu tajemnic. Popularność, jaką zdobyła na szklanym ekranie, błyskawicznie przeniosła się do sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 920 tys. internautów. Kariera bizneswoman cały czas się rozkręca. Ostatnio udało się jej podbić świat kina. Patryka Vega obsadził ją w jednej z ról w swoim najnowszym filmie Pętla.

Mogłoby się wydawać, że życie Kaźmierskiej to usłane różami pasmo sukcesów. Niestety nie zawsze wszystko jest tak kolorowe. Dagmara w maju zeszłego roku miała bardzo poważny wypadek samochodowy, który o mały włos zakończyłby się tragedią. Królowa życia pokazała wtedy w sieci zdjęcia ze szpitalnego łóżka. Obie nogi miała w gipsie.

Aniołki Moje. Całuję i pozdrawiam Was z całego serca. Pamiętajcie nic ważniejszego nad miłość, rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić. O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo … – napisała Dagmara na Instagramie.

Dagmara Kaźmierska o powrocie do pełnej sprawności

Droga do odzyskania pełnej sprawności nie była dla niej łatwa. Gwiazda przez kilka miesięcy miała problemy z poruszaniem się. Był moment, gdy musiała korzystać z wózka inwalidzkiego. Przez kolejnych kilka tygodni podpierała się kulami i na nowo uczyła się chodzić. Od wypadku minęło już sporo czasu, jednak nadal gwiazda TTV nie może mówić o powrocie do pełnej sprawności.

Nie jestem w stanie stać długo na nogach. Wypadek do końca życia będzie dawał się we znaki. Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności – przyznała w rozmowie z Super Expressem.

Celebrytka musiała definitywnie zrezygnować ze szpilek i uprawiania swojego ukochanego sportu, a jej codzienność po wypadku również nie należy do najłatwiejszych. Pomimo intensywnej rehabilitacji Dagmarze nie udało się wrócić do dawnej formy.


Dagmara Kaźmierska na premierze Bad Boy

Dagmara Kaźmierska na premierze Bad Boy

Dagmara Kaźmierska pokazała się w klinice na wózku inwalidzkim

Dagmara Kaźmierska pokazała się w klinice na wózku inwalidzkim

Dagmara Kaźmierska pierwsze próby chodzenia o kulach

Dagmara Kaźmierska pierwsze próby chodzenia o kulach

Dodaj komentarz

  • Gośćblama pisze:

    Ta baba lubi dramatyzować chodzi bawi się i żyje a co mają zrobić nieuleczlnie chorzy ludzie? Nie promujcie w mediach tego kurestwa

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×