Dagmara Kaźmierska i Conan wielkimi gwiazdami disco-polo. Ich wideo podbija sieć

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska razem z synem Conanem zadebiutowali w teledysku disco-polo. Klip już można zobaczyć w sieci. Mama i syn ruszyli na podbój świata muzyki. 

Dagmara Kaźmierska to uwielbiana przez widzów gwiazda programu Królowe Życia. Od pierwszego odcinka sympatycy programu wręcz pokochali ją za otwartość, spontaniczność i niezwykle optymistyczne podejście do życia. Kobieta chętnie pokazuje kulisy swojej codzienności, a przed fanami nie ma zbyt wielu tajemnic. Celebrytka swój sukces z telewizyjnego ekranu przeniosła także do sieci. Na Instagramie jest niezwykle popularna, a jej profil obserwuje już niemal 1 mln fanów, co jest naprawdę imponującym wynikiem.

Kaźmierska zdecydowanie ma żyłkę prawdziwej bizneswoman i potrafi doskonale wykorzystać swoje 5 minut w show-biznesie. Ostatnio zadebiutowała na wielkim ekranie. W swoim najnowszym filmie Pętla obsadził ją Patryk Vega. Chociaż ma ona za sobą nieco mroczną przeszłość, to na tę chwilę zdecydowanie może powiedzieć, że w jej życiu wszystko idzie ku dobremu. Dagmara uwielbia błyszczeć w blasku fleszy, ale jeszcze bardziej jest szczęśliwa gdy ma blisko sobie swojego syna Conana. Nastolatek jest jej dumą i oczkiem w głowie. Widzowie znają go doskonale z show TTV, gdzie często pojawia się u boku swojej mamy. Teraz okazuje się, że razem wystąpili także w teledysku.

Dagmara Kaźmierska i Conan wystąpili w teledysku disco-polo

To, że Dagmara robi zawrotną karierę w mediach, nie ulega żadnej wątpliwości. Kwestią czasu był fakt, że ruszy ona także na podbój świata muzyki. Dagmara bowiem może pochwalić się pięknym wokalem, który pochwaliła nawet Joanna Przetakiewicz. Teraz na liście swoich sukcesów będzie mogła zapisać także udział w teledysku. Celebrytka pojawiła się w klipie zespołu Jagodzianki. Co więcej, występuje w nim także jej syn Conan, który wcielił się tam w rolę przystojnego amanta. Jego mama natomiast razem z wokalistkami formacji disco-polo śpiewa refren skocznego utworu.

Wielki muzyczny debiut Dagmary i Conana w piosence Baw się dobrze możecie zobaczyć poniżej. Klip dzisiaj trafił do sieci, a może się już pochwalić niemal 60 tys. odsłon!

 

 


Dagmara Kaźmierska i Conan w teledysku disco-polo

Dagmara Kaźmierska i Conan w teledysku disco-polo

Dagmara Kaźmierska w teledysku disco-polo

Dagmara Kaźmierska w teledysku disco-polo

Conan Kaźmierski w teledysku disco polo

Conan Kaźmierski w teledysku disco polo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×