Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcia ze swojej osiemnastki. Królowa życia już wtedy wyróżniała się wyglądem

Dagmara Kaźmierska w młodości

Dagmara Kaźmierska w młodości

Dagmara Kaźmierska na Instagramie pokazała archiwalne zdjęcia ze swoich 18 urodzin. Jak wyglądała w młodości? Czy bardzo się zmieniła? Jak zareagowali jej fani?

Dagmara Kaźmierska dzięki występom w programie Królowe życia zyskała ogromną sympatię widzów, którzy obserwują ją nie tylko na ekranie, ale także w mediach społecznościowych. W niedzielę na Instagramie pojawiło się zdjęcie Kaźmierskiej z młodości, które udostępniła jej przyjaciółka z USA, Suzie. Amerykanka wrzuciła do sieci fotografię sprzed 20 lat. To prawdziwy rarytas, jeszcze większy niż ten, jakim niedawno podzielił się syn Królowej życia.

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcia z młodości. Czy bardzo się zmieniła?

Wygląda na to, że także Dagmarze zebrało się na wspominki. Kilka godzin później opublikowała zdjęcia z okresu, gdy była nastolatką. Wówczas nosiła długie, kręcone, ciemne włosy, nie malowała się. Unikała ekstrawaganckich ubrań, stawiając na wygodne stylizacje. Jedyne co się nie zmieniło, to miłość Kaźmierskiej do długich paznokci.

Jak to fajnie mieć 18 lat. KIEDY TO BYŁO ? Kochani. Bawcie się, korzystajcie z życia. Uciekajcie od toksycznych ludzi. Róbcie to, na co macie ochotę. Życie tak szybko mija … A drugiego nikt Wam nie da – podpisała zdjęcia gwiazda Królowych życia.

Na post błyskawicznie zareagowali fani gwiazdy. W komentarzach komplementowali jej urodę, a także dostrzegali podobieństwo, które łączy Dagmarę z synem, Conanem:

  • Śliczna byłaś, za to teraz jesteś piękną kobietą. Masz rację, czas leci tak szybko. Dopiero patrząc na swoje dorosłe dzieci, do człowieka dochodzi, że piękne lata młodości ma już niestety za sobą.
  • Uśmiech nadal ten sam i tak samo piękny.
  • Pięknie tu wyglądasz. Masz na nim taką orientalną urodę. Chciałabym mieć Twoją radość życia i optymizm.
  • Teraz widać, że Conan to cała mama 🙂 Piękna królowa.
  • Nic się Pani nie zmieniła i świetnie Pani wygląda.

Trzeba przyznać, że zdjęcia są świetną pamiątką i mogą być sporą atrakcją dla fanów gwiazdy.

Zobacz także: Potwierdziły się doniesienia o ciąży w „Królowych życia”! Dagmara nie posiada się z radości


Dagmara Kaźmierska - jak wyglądała w młodości?

Dagmara Kaźmierska - jak wyglądała w młodości?

Dagmara Kaźmierska w młodości

Dagmara Kaźmierska w młodości

Dagmara Kaźmierska w młodości

Dagmara Kaźmierska w młodości

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×