Dagmara Kaźmierska na starych zdjęciach to zupełnie inna osoba! Tak wyglądała zanim została sławna i bogata!

Dagmara Kaźmierska stare zdjęcia

Królowa życia Dagmara Kaźmierska nadal cieszy się sporą popularnością w Polsce. Nic więc dziwnego, że fani poszukują jej zdjęć sprzed lat. Dwa z nich znaleźli na profilu jej syna! Gwiazda zmieniła się nie do poznania!

Dagmara Kaźmierska wykreowana została na gwiazdę przez telewizję TTV. Występując w programie dała się poznać jako zabawna, dojrzała kobieta, którą Polacy pokochali natychmiast. Nawet teraz, kiedy w mediach jest jej mniej, cieszy się niebywałą popularnością. Na Instagramie śledzi ją prawie pół miliona użytkowników!

To właśnie tam najczęściej celebrytka publikuje zabawne story i informuje co się u niej dzieje. Choć skończyła z imprezowym trybem życia, nadal lubi od czasu do czasu zaszaleć i wyjść na lampkę wina. Jej pasją są podróże stąd nie problem znaleźć fotki z bajecznych wakacji. Problemem było jednak odszukanie jej zdjęć z przeszłości, ale i to dociekliwym fanom udało się zrobić po pewnym czasie.

Owe zdjęcia znajdują się na facebookowym profilu syna celebrytki. Fani musieli naprawdę przekopać sporo fotek by dotrzeć do tych, które interesowały ich najbardziej. Dzięki temu teraz możemy podziwiać Dagmarę z czasów młodości! Królowa życia przeszła niebywała metamorfozę. Nie malowała się wtedy tak mocno, nie miała doklejonych rzęs, paznokcie były skromnie pomalowane, a jej naturalnym kolorem włosów jest kasztanowy. Niektóre portale wprost piszą, że była jeszcze przed operacjami plastycznymi, co widać zresztą gołym okiem.

Spójrzcie na te fotki. Show-biznes i pieniądze potrafią jednak odmienić człowieka. 😉

Zobacz: Dagmara Kaźmierska miała poważny wypadek! Królowa życia otarła się o śmierć! Jest zdjęcie ze szpitala!

Zobacz: Dagmara Kaźmierska przeszła luksusową metamorfozę! W nowej fryzurze to dopiero prawdziwa Francja elegancja!

Zobacz: Opalona Dagmara Kaźmierska pozdrawia z Grecji! Scena z hotelu jest już hitem sieci [WIDEO]


Dagmara Kaźmierska - stare zdjęcie

Dagmara Kaźmierska - stare zdjęcie

Dagmara Kaźmierska - stare zdjęcie

Dagmara Kaźmierska - stare zdjęcie

Dagmara Kaźmierska w młodości 

Dagmara Kaźmierska w młodości 

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×