Królowa życia w bikini na luksusowych wakacjach! Dagmara Kaźmierska szaleje w raju razem z synem. Conanek nieźle przypakował

Dagmara Kaźmierska gwiazdą Rancza?

Dagmara Kaźmierska gwiazdą Rancza?

Dagmara Kaźmierska z Conanem wypoczywa na luksusowych wakacjach na Malediwach. Zobaczcie, jak zmienił się syn Królowej Życia.

Dagmara Kaźmierska postanowiła, że czas wypocząć. Na luksusowe wakacje na Malediwy zabrała ze sobą syna, Conana. Chłopak bardzo się zmienił, przypakował. Niezłe z niego ciacho.

Zobacz: Syn Dagmary Kaźmierskiej na osiemnastkę zażyczył sobie… Królowa życia ostentacyjnie go wyśmiała [WIDEO]

Dagmara Kaźmierska w bikini i przypakowany Conan na wakacjach. Jak się bawią?

Dagmara Kaźmierska z Conanem wypoczywa w resorcie na Malediwach. Po ciężkim okresie w jej życiu, pracy na planie Królowych życia, przyszedł czas na wakacje.

Dagmara pluska się w krystalicznej wodzie kurortu w towarzystwie syna, który w ostatnim czasie bardzo się zmienił. Z okrągłego nastolatka zmienił się w młodego, wyrzeźbionego mężczyznę. Godziny pracy na siłowni nie poszły na marne. Niezłe z niego ciacho. Kilka jego zdjęć w naszej galerii.

Zobacz: Dagmara Kaźmierska wyskoczyła na śniadanie z Malwiną Wędzikowską. Czy tak je królowa życia? Mamy pewne wątpliwości

View this post on Instagram

????????????????????

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Dagmara Kaźmierska – niedawno miała wypadek.

Zupełnie niedawno Dagmara Kaźmierska miała wypadek, po którym była w szpitalu. Kiedy doszła do siebie wyznała, że nie wyobraża sobie, że mogłaby kuleć:

Oczywiście istnieje ryzyko, że mogę kuleć, mogę coś, ale nawet sobie tego nie wyobrażam, że ja bym miała kuleć. Stara, pomarszczona i jeszcze kulawa. To kto by mnie hapnął? To już nigdy sobie nikogo nie znajdę, ale w szpitalu nie miałam nawet chwili, żeby myśleć o swojej chorobie, bo koło mnie cały czas ktoś był – powiedziała.

Malediwy to zdecydowanie czas na regeneracje sił nie tylko po wypadku, ale tez po pracy na planie programu Królowe życia.

Zobacz: Dopiero teraz wiemy, jak Dagmara Kaźmierska wyglądała po wypadku: „Stara, pomarszczona i jeszcze kulawa”


Dagmara Kaźmierska i Conan na Maledivach

Dagmara Kaźmierska i Conan na Maledivach

Dagmara Kaźmierska i Conan w krystalicznej wodzie na Malediwach

Dagmara Kaźmierska i Conan w krystalicznej wodzie na Malediwach

Dagmara Kaźmierska na luksusowych wakacjach

Dagmara Kaźmierska na luksusowych wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×