Dagamara Kaźmierska nie odpuszcza tematu Edzi. To co powiedziała w sieci, niejednego wbije w fotel

Dagmara Kaźmierska i Edyta Nowak

Dagmara Kaźmierska i Edyta Nowak

Dagmara Kaźmierska odniosła się po raz kolejny do tematu konfliktu między nią, a jej byłą przyjaciółka Edzią.

Dagmara Kaźmierska niespodziewanie stała się największą gwiazdą formatu TTV Królowe życia. W wielu odcinkach towarzyszyli jej najbliżsi przyjaciele – Jacuś i Edzia. Niestety relacje między paniami, delikatnie mówiąc, się ochłodziły.

Edzia wielokrotnie padała obiektem żartów Kaźmierskiej, której odgryzała się ciętymi ripostami, na czym tylko zyskiwali widzowie show. Kilka miesięcy temu pojawiły się nawet plotki, że pomiędzy koleżankami doszło do poważnego spięcia, które miało zniszczyć ich relację.

Jakby Edzia zaczęła troszkę nieładnie się tam o mnie wypowiadać, bo ludzie mi to wysyłali. Jakiegoś ma tam kumpla swojego fryzjerczyka i z nim tam uskuteczniają… Ze mną było zero kontaktu i tak jest naprawdę, że mnie się to pierwszy raz zdarzyło. Wszystko dobrze gadamy, dzwonimy, nagle ch*j. Nagle nikt nic nie wie. […] Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, to czyli nie kocha mnie ten ktoś tak jak ja tego kogoś. Więc nie są mi potrzebni tacy ludzie – wyjaśniła Dagmara podczas Domówki u Dowborów.

Edzia odpowiedziała, ale starała się nie dolewać oliwy do ognia. W rozmowie z Pomponikiem wyznała tylko wymownie, że między nią a Dagmarą nie będzie już jak było.

Dagmara Kaźmierska po raz kolejny o swojej byłej przyjaciółce Edzi

Nikt nie spodziewał się tego, że ta przyjaźń się skończy. Edytę i Dagmarę łączyła niesamowita relacja. Kobiety były dla siebie oparciem i wyglądało na to, że uwielbiają spędzać ze sobą czas. Rzeczywistość okazała się jednak nieco inna niż na ekranie. Już wiadomo, że ich drogi się rozeszły.

Tymczasem Dagmara po raz kolejny postanowiła wypowiedzieć się na temat eksprzyjaciółki i afery, w której zarzucono jej, że naśmiewa się z Edzi:

Ja nie nagrałam, jak naśmiewam się z Edzi, ja nagrałam, jak naśladuję Edzię, ale to było z humorem. Ja nigdy bym nie wyśmiewała Edzi, ja nigdy o Edzi źle nie mówiłam, bo ja nawet w książce Edzię bardzo dobrze opisałam, Edzia była moją przyjaciółką i niech tak zostanie, bo ja podejrzewam, że jak się spotkamy na mieście, to ani ona się nie odwróci, ani ja. Tylko staniemy naprzeciwko siebie i różnie może być. I jeszcze może być przyjaźń większa jak była – mówiła Dagmara.

Jej słowa naprawdę mogą niejednego zadziwić. Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?


Edzia i Dagmara Kaźmierska z Królowych życia

Edzia i Dagmara Kaźmierska z Królowych życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×