Edzia z „Królowych życia” o zrujnowanej przyjaźni z Dagmarą Kaźmierską. Teraz czas na jej wyznania. Zrobiło się ciekawie

Dagmara Kaźmierska i Edzia

Dagmara Kaźmierska i Edzia

Dagmara Kaźmierska ujawniła powody zakończenia przyjaźni z Edzią. Teraz czas na wyznanie drugiej strony. Kobieta liczy na to, że jeszcze się pogodzą?

Królowe życia to jeden z najpopularniejszych reality show emitowanych przez stację TTV. Format w bardzo krótkim czasie zaskarbił serca widzów. W programie pokazywane są losy osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i osiągnęły sukces, dzięki czemu prowadzą luksusowe życie. Telewizyjne show wylansowało wiele gwiazd, jednak to Dagmara Kaźmierska cieszy się największą sympatią wśród widzów.

Dzięki temu, że kamery towarzyszą 47-latce niemal non-stop, mieliśmy okazję poznać jej rodzinę oraz najbliższych znajomych. Poza synem Conanem i jego dziewczyną, Kaźmierskiej towarzyszy przyjaciel Jacek oraz do niedawna Edzia. Drogi pań się rozeszły, co było wielkim szokiem dla fanów programu.

Edzia o zrujnowanej przyjaźni z Dagmarą Kaźmierską

Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Edytę i Dagmarę łączyła niesamowita relacja. Kobiety były dla siebie oparciem i wyglądało na to, że uwielbiają spędzać ze sobą czas. Rzeczywistość okazała się jednak nieco inna niż na ekranie. Kaźmierska była niedawno gościem podczas Domówki u Dowborów, gdzie po raz pierwszy wyjawiła, co było powodem jej kłótni z wieloletnią przyjaciółką:

Jakby Edzia zaczęła troszkę nieładnie się tam o mnie wypowiadać, bo ludzie mi to wysyłali. Jakiegoś ma tam kumpla swojego fryzjerczyka i z nim tam uskuteczniają… Ze mną było zero kontaktu i tak jest naprawdę, że mnie się to pierwszy raz zdarzyło. Wszystko dobrze gadamy, dzwonimy, nagle ch*j. Nagle nikt nic nie wie. (…) Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, to czyli nie kocha mnie ten ktoś tak jak ja tego kogoś. Więc nie są mi potrzebni tacy ludzie.

W dalszej części Dagmara zaczęła snuć domysły, że być może Edzia chciałaby w ten sposób rozpocząć karierę solową. Portal Pomponik postanowił się dowiedzieć, jaki punkt widzenia ma była przyjaciółka „królowej życia”. Ku zdziwieniu, kobieta zaczęła sugerować, że nie traci nadziei na to, iż jeszcze się pogodzą:

Lubię w Dagmarze to, że zawsze jest sobą. Czasami bardzo długo się nie widzimy, bo każda z nas ma swoje życie, ale jednak zawsze się schodzimy, bo po prostu się przyjaźnimy.

Edyta nie ukrywa, że w ostatnim czasie spadła na nią fala krytyki. W związku z tym postanowiła nieco odejść od mediów społecznościowych i skupiła się na życiu prywatnym. W rozmowie z Pomponikiem zdradziła, że to jest moment, w którym żałuje, że jest rozpoznawalna:

Ludzie mnie poznają, to jest bardzo fajne, bo przez to wiele rzeczy też załatwiam – tak prywatnie, jak i zawodowo, bo z mężem prowadzimy warsztat. Ale nieraz popularność jest bardzo uciążliwa. Ja bym chciała, żeby mnie nikt nie znał.

Kobieta odmówiła komentarza dotyczącego zarzutów Dagmary pod jej adresem. Podkreśliła jednak, że liczy na to, iż wszystko się między nimi ułoży:

Chociaż wiadomo, że już nie będzie jak było – powiedziała.

Myślicie, że Dagmarze i Edzi jeszcze uda się odbudować przyjaźń?


Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara Kaźmierska i Edzia - Królowe życia

Dagmara Kaźmierska i Edzia - Królowe życia

Komentarze

 • Gość pisze:

  Obie Panie nie zasługują na czas telewidzów. Zupełnie nie rozumiem tego programu. Po co komu te prywatne historie pan , które bynajmniej nie świecą przykładem, wiedza czy talentem?
  Same płacą za te filmiki czy jak?

  • Gośćjaja pisze:

   Dwie stare ordynarnie i chamskie lampucery, a patrząc na tą skrzeczącą jak sroka, wiadomo za co siedziała i skąd ten jej majatek!!!

  • Gość gość pisze:

   To nie oglądaj…nie czytaj….nie interesuje się ich życiem proste..

  • Gość pisze:

   II wszystko w temacie.

  • Gość pisze:

   Burdel Mama no sorry ale taka osoba nie powinna istnieć w świecie szanujących się ludzi !!!!!!

  • Gość pisze:

   JEŻELI SĄ DOROSŁE KOBIETY I ROZUMNE (JAK ZAWSZE POWTARZAŁY ).TO SIĘ POGODZĄ (POWINNY .) DAGMARA ZAWSZE POWSTAWAŁA ŻE PRAWDZIWA PRZYJAŹŃ POWINNA WYBACZYĆ WSZYSTKO. JEŻELI TAK NIE JEST TO PRZYJAŹŃ NIGDY NIE BYŁA PRAWDZIWA. A EDYTY I DAGMARY JEST PRAWDZIWA \' ZAWSZE DAGMARA TO POWSTAWAŁA I ŻEBY NIKT NIE ODWAŻYŁ SIĘ MYŚLEĆ INACZEJ. WIĘC POWINNY SIĘ POGODZIĆ I TO NATYCHMIAST. POZDRAWIAM SERDECZNIE.

  • Gość pisze:

   Też tak uważam,są nikim a niewątpliwie nie są przykładem do naśladowania,nie da godne uwagi.

  • Gość pisze:

   Zmień program i po kłopocie 😛

  • Gośćkika pisze:

   Nie oglądaj i nie wylewaj jadu!!Zajmij się ocena samej siebie

  • Gość pisze:

   Jak i jedna tak i druga jak dla mnie nie fair . Trzeba było się spotkać twarzą w twarz i wyjaśnić sobie co im leży na wątrobie a nie rzygać jadem publicznie . Czasami Pani Dagmara miała tak denne odzywki względem Edzi że aż się nóż w kieszeni otwierał a ta druga jakoś nawet jej uwagi nie zwróciła. Jesteście różnymi osobowościami a w przyjaźni chodzi o to żeby akceptować się takim jakimi jesteśmy. Pasożyta Jacka Pani Dagmara akceptuje a drugiego już nie ?? Za nim się kogoś o coś oskarży trzeba uczciwie na siebie popatrzyć . Żeby nie było ,do któregoś sezonu KŻ fajnie się na całą Waszą 3ke patrzyło ostatnie 2 sezony to porażka „przedobrzyliście ” niech Pani lepiej skoncentruje się na życiu osobistym i przyjaciołach bo program wyciągnął z was najgorsze demony . Nie raz na swoich livach odpowiadała Pani na wredne komentarze że jak to ludzie czasu nie tracą na złośliwości, na plucie jadem itp a sama Pani brudy pierze publicznie . Obie pracowaliście na swoją przyjaźń i obie pracowaliście na jej zrujnowanie . Żal .

  • Gość pisze:

   To po co oglądasz program . Zazdrościsz im ??!!

  • Gość pisze:

   Matko, co za ludzie w tym kraju mieszkają, sami świeci ludzie

  • Gość pisze:

   Niech się biorą za robotę durne baby… widzę migawki, w tej telewizji to już naprawdę nie ma co oglądać…sama durnota..

  • Gość pisze:

   Ale laski. Można się przestraszyć.

  • Gośćlila pisze:

   Jaki stacja takie programy. Jedna kryminalistka która media nazywają gwiazda. Powinna że wstydu nie pokazywać się. Niech mi tu nikt nie mówi że za swoje czyny odsiedziała. No i co z tego że odsiedziała. Pytam ile skrzywdziła niewinnych dziewcząt handlując nimi. A wy ja oglądając gloryfikujecie do miana gwiazdy. A fuj. Edzia i cała reszta jej otoczenia toż to patologia. Widać, słychać i czuć. Pozostałe celebrytki o Boże jedna od drugiej głupsza. Szkoda pisać a co dopiero ten tak głupi program oglądać. Toż to program dla tępych umysłowo.

  • Gośćwala pisze:

   Cała ta obsada jest na pograniczu dna. Tak głupiego programu nigdy nie oglądałam a skusiłam się raz wc1 edycji. Coś. okropnego.

 • Gość pisze:

  Lubię Edzie

  • Babciaść pisze:

   Ja też.

  • gość pisze:

   Też Ja lubię.Jest bardziej ciepła w stosunku do swojej przyjaciółki. Mniej ja rani w swoich wypowiedziach

  • Gość pisze:

   Najpierw ta zaczęła znajomych wyrzucać później czarna się zburzyła ze ją pytają o tą burdel mamę a teraz burdel mama potwierdzą że pogoniła przyjaciółkę Pewnie pic na wodę całą akcja

  • Gośćnel pisze:

   Masz prawo. Dla mnie cały ten program to wielki szajs. A z nich takie gwiazdy jak ze mnie zakonnica. Eh żeby w takie gówna oglądać i jeszcze się tym fascynować.

 • TV gość pisze:

  Jak Edzia przeliczyła ile traci odsuwając się od Dagmary to już inaczej śpiewa. Fajnie było przecież podróżować na fundowane wyjazdy, spać w hotelach, objadać się smakołykami, korzystać z ciuchów od sponsorki. A teraz bida….. 😁

  • Gość pisze:

   Ale Dagmara musi mieć tło bo jak inaczej by błyszczała. Edzia była bardziej prawdziwa od Dagmary. Dawno temu to lubiłam oglądać teraz już nie do strawienia.

  • Gośalinać pisze:

   Edzia odczepiła wagonik którym jechała od lokomotywy i się zorientowała,że wagonik sam dalej nie pojedzie to chce powrotu.Ha ha ha.

  • Gość pisze:

   To po co niby to czytasz ????

  • Gość pisze:

   Rzeczywiście miliony ludzi żyje bez sponsorki i nieaka z tym problemu

  • Gość pisze:

   Odczuwalam zawsze ze Edzia jest w stosunku do Dagmary NIESZCZERA …..wredne odzywki…uchowaj Boze od takuch prxyjaciol…..

  • Gość pisze:

   Dokładnie 👍

 • Jejsyn pisze:

  Poważnieeee…? Nie macie ciekawszych tematów dramat poziom 0 a wy rozpisujecie się jak o Papieżu🙈

  • Gość pisze:

   Bardzo mądre słowa.

  • Gośćbg pisze:

   Dagmara zaczynała karierę w erefenie w agencji a nie jako spszotaczka tam nauczyła się fachu i wruciła do Polski i tu otwozyła swuj biznes zaczęła pszymuszac i zastraszać młode dziewczyny z biednych domuw dorobiła się na luckiej kszywdzie nie jest taka jaką się kreuję to bezlitosna burdel mama i do tego aktywna dalej ma na okolicy agecije na supa koleżankę która doskonaale se radzi majom pszyzwolenie z guru obcy otwiera to gleba

  • Goścelać pisze:

   W punkt ujęte. Jaki program tacy widzowie. Jak widzę reklamę to gonie dwujke walnąć do klopa

 • Gość pisze:

  Edzia odsuń się od tej Dagmary na zawsze. Dagmara do pięt ci nie dorasta

  • Gość pisze:

   Chyba ona Dagmarze

  • GośćDorka pisze:

   Żyj swoim życiem. DAGMARA to tylko fasada.

  • Gośćsmutas pisze:

   Prawda trochę p.Dagmara gwiazdorzy .A p.Edzia jest bardziej powściągliwa i pilnuje swej prywatnosc.Ale obie są fajne i inteligentne .Pozdrawiam obie panie p.Jacka który jest naprawdę porządnym ,mądrym mężczyzna wie czego chce .Ale też jego wypowiedzi są madre przemyślane .❤️❤️❤️

 • Gość pisze:

  Naprawdę kogos to interesuje że lampucery się pokłóciły??? Bo mnie tyle co psia kupa

  • Beata pisze:

   To po co piszesz co kolwiek, skoro tu jesteś i się wypowiadasz to znaczy że tracisz swój cenny czas i miejsce nteresujesz się jednak tym tak zwanym dla Cię psim gównem. Dagmara była i będzie Królową życia a Ty ……….sam wyciągnij wnioski z tego co napisałeś…

  • Elvis 28 pisze:

   Każdy ma prawo do błędów życiowych ale po co to wywlekać kasa kasa i jeszcze raz kasa a w lusterko niech patrzy biedota

  • Gość pisze:

   To po h…..j tu wchodzisz i czytasz???! głąbie 😛