Dagmara Kaźmierska pokazała swoje nogi po wypadku. Nie wygląda to dobrze

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska w ubiegłym roku miała straszny wypadek samochodowy. Do dzisiaj zmaga się z jego skutkami. W jednym z odcinków Królowych życia pokazała, jak zmasakrowane są jej nogi. Nikt nie przypuszczał, że jest aż tak źle.

Dagmara Kaźmierska to gwiazda programu Królowe życia, gdzie pokazuje swoje barwne, chociaż nie zawsze usłane różami życie. Towarzyszą jej syn Conan, a także przyjaciele Jacuś i Edzia.

W maju ubiegłego roku miała poważny wypadek samochodowy. Było o mały włos od tragedii, na szczęście Dagmarze udało się przeżyć. Od tego momentu minęło ponad pół roku. Dagmara wróciła do pracy, do mediów społecznościowych, gdzie dokumentuje swoją walkę o powrót do pełnej sprawności. W jednym z odcinków reality show pokazała swoje nogi. Fani byli w szoku.

[wp_quiz id=”1039″]

Dagmara Kaźmierska pokazała nogi po wypadku. Jak wyglądają?

Kolejnymi etapami leczenia dzieli się nie tylko w programie, ale tez na Instagramie. Na przykład niedawno Kaźmierska ponowie udała się do szpitala. Tym razem spotkała się z doktorem Stawickim, który pomógł uratować jej jedną z nóg. Teraz czeka ją walka o drugą. Kaźmierska pod najnowszym zdjęciem złożyła swoim fanom szokującą deklarację – wkrótce włoży swoje pierzaste buty na obcasie.

Kolejna wizyta w szpitalu MEDICUS -BONUS w Środzie Wielkopolskiej. A to mój WYBAWCA Doktor Stawicki, który uratował mi kopytko. I który ma już dość moich zdjęć. Teraz kolej na prawą nogę i wbijam się w moje szpile z piórami ????od @icequeendesign ????Doktorze Dziękuję Bogu za Pana

Główna bohaterka programu TTV Królowe życia przeżyła poważny wypadek samochodowy. Wiele razy zaznaczała, że sytuacja była tak niebezpieczna, że mogła nawet umrzeć. Od tamtego momentu musi zmagać się z gipsem, ograniczonymi możliwościami ruchu oraz tym, co zdaje się martwić ja najbardziej, że nie będzie mogła biegać za Jackiem i okładać go torebką.

W jednym z odcinków można dokładnie zobaczyć pierwsze próby Dagmary Kaźmierskiej w chodzeniu. Jej przyjaciel, Jacek, wyniósł ją na plecach z samochodu, żeby w domu mogła zacząć sama próbować stanąć na obie nogi. Widać, że jedna z nich jest mocno opuchnięta i nie wygląda to zbyt dobrze. Udaje jej się stanąć na krótki czas, dzięki wsparciu syna i Jacusia.

Nogi Dagmary Kaźmierskiej po wypadku

Nogi Dagmary Kaźmierskiej po wypadku

Zdecydowała się też spróbować chodzić o kulach. Zrobienie kilku kroków zajmuje jej sporo czasu. Kiedy Jacek stara się ją dopingować, ona tylko się irytuje. To dla niej niecodzienna sytuacja i nie może się do niej przyzwyczaić.

Życzymy szybkiego powrotu do pełnej sprawności.

Zobacz: Dagmara Kaźmierska zalana łzami o śmierci bliskiej osoby. Królowa Życia podzieliła się smutną wiadomością


Dagmara Kaźmierska pierwsze próby chodzenia o kulach

Dagmara Kaźmierska pierwsze próby chodzenia o kulach

Dagmara Kaźmierska pierwsze próby chodzenia o kulach

Dagmara Kaźmierska pierwsze próby chodzenia o kulach

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie ze szpitala

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie ze szpitala

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×