Dagmara Kaźmierska już nie ukrywa partnera. Pochwaliła się nim podczas transmisji na żywo. Fani: „Młodsza wersja Jacka”

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska podczas transmisji na żywo pochwaliła się swoim partnerem. Internauci są przekonani, że mężczyzna wygląda jak młodsza wersja jej przyjaciela.

Dagmara Kaźmierska jest jedną z barwniejszych gwiazd Królowych życia, programu, w którym prezentowane są historie bohaterów, którzy osiągnęli sukces i żyją na swoich warunkach. Udział w telewizyjnym show przyniósł celebrytce niesamowitą popularność. Dzięki temu zyskała spore grono fanów, które nie tylko czeka na nowe odcinki lubianego formatu, ale także obserwuje jej aktywność poza kamerami.

Kaźmierska co jakiś czas udziela wywiadów, w których opowiada o swoich planach. Niedawno ogłosiła, że zastanawia się nad przeprowadzką do Egiptu. Podkreśliła, że na taki krok zdecyduje się w momencie, gdy skończy się jej przygoda z kamerami:

Będzie kiedyś w przyszłości taki czas, że pozamykam butik, skończy się program, skończy się przygoda z telewizją, bo wszystko, co dobre, się kończy, wiadomo. To nie ma tak, że trwa wiecznie. To już pojadę tam, polecę. Jeszcze muszę trochę tu poorać w tym kraju, żeby później już do góry d*pą leżeć – komentowała w Dzień Dobry TVN.

Gwiazda już poczyniła kroki, które pozwolą jej zapewnić stabilizację finansową. Ruszyła z pewnym luksusowym biznesem, o którym pisaliśmy tutaj.

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się partnerem. Jak wygląda?

Kaźmierska realizuje się zawodowo, a także jest szczęśliwie zakochana. W wywiadzie dla Wirtualnej Polski komplementowała swojego partnera. Przyznała, że „trafił się jej jak ślepej kurze ziarno”:

Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi wszystkie moje jazdy. Kocha mnie. Jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził.

Dagmara Kaźmierska do tej pory nie pokazywała swojego ukochanego. Sporo zmieniło się podczas jednej z transmisji na żywo, w której trakcie sprzedawała ubrania. Zaprosiła przystojnego mężczyznę przed kamerę, a także podzieliła się pewną anegdotką:

On dzisiaj mówi: zabiorę cię do 5-gwiazdowego hotelu za granicę, tak powiedział. Ja wszystko zostawiłam. Mówię: pięć gwiazdek jest, mercedes cabrio, no to ja w samej sukience, wszystko mi kupi po drodze. A on zabrał mnie do Czech, na plażę nudystów.

@plottwist130

Czy nowy facet Dagmary nie przypomina wam Jacka ? 🧐 #krolowezycia #dagmarakazimierska #butik #fypシ #dc #dagmarazkrólowychżycia

♬ original sound – user5356456793577

Nagranie błyskawicznie podbija sieć i wywołało poruszenie w social mediach. Część internautów uważa, że partner Kaźmierskiej wygląda jak jej przyjaciel, który towarzyszy jej w Królowych życia, Jacek:

  • To brat Jacka jak nic.
  • Młodsza wersja Jacka. Jakie podobieństwo.
  • Syn Jacka? Ejj to są te same geny.

Też dostrzegacie to podobieństwo?


Dagmara Kaźmierska pochwaliła się partnerem

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się partnerem

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się partnerem

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się partnerem

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się partnerem

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×