Dagmara Kaźmierska pierwszy raz o byłym mężu i obecnym partnerze. Kim są miłości jej życia?

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska opowiedziała o swoim byłym mężu. Kim jest ojciec Conana? Jak długo byli razem? Czy jest obecnie zakochana i planuje ślub?

Dagmara Kaźmierska, to gwiazda Królowych życia, której barwne podejście do codzienności, przyciąga sporą grupę wiernych fanów. Z zainteresowaniem nie tylko oglądają nowe odcinki programu, ale także obserwują jej posty w social mediach i śledzą wywiady, w których odpowiada szczerze na pytania.

W jednym z ostatnich Kaźmierska opowiedziała o swoim byłym mężu. W rozmowie z Wirtualną Polską przyznała, że dobrze wspomina wspólnie spędzone z nim lata:

21 lat razem spędziliśmy i to wszystko fajnie funkcjonowało. To jest ojciec mojego dziecka to jak mogę źle wspominać. Fajny czas mieliśmy, dużo przeżyliśmy z moim Kaźmierskim.

[wp_quiz id=”1039″]

Dagmara Kaźmierska planuje ślub. Z kim?

Małżonkowie rozstali się trzy lata temu. Od tego momentu w życiu gwiazdy pojawił się nowy mężczyzna, którego tożsamości zdradzić nie chce. Plotkuje się, że jej wybrankiem jest Jacuś, przyjaciel, który pojawia się u jej boku. Królowa zdementowała te informacje mówiąc, że tylko się przyjaźnią.

Jacek Wójcik i Dagmara Kaźmierska

Jacek Wójcik i Dagmara Kaźmierska są tylko przyjaciółmi. O relacji z mężczyzną opowiedziała w wywiadzie

Kaźmierska wyznała, że jej obecny partner jest od niej dwa lata młodszy. Dodatkowo ma mnóstwo atutów, które wymieniła niemal bez zająknięcia:

Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi wszystkie moje jazdy. Kocha mnie. Jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził.

Chociaż para spotyka się od niedawna i jeszcze się nie zaręczyła, Dagmara już planuje ślub. Wie, że to z nim ponownie stanie na ślubnym kobiercu. Kiedy i gdzie? Na temat ten wypowiadać się nie chce. Tak jak na razie nie chce zdradzić tożsamości swojego ukochanego mówiąc, że na to przyjdzie czas za kilka lat. Internauci sugerują, że gwiazda spotyka się z cenionym biznesmenem, gwiazda nie komentuje tych doniesień.

Zobacz także: Królowa życia pokazała, jak powstaje jej luksusowy makijaż. Internautki pod wrażeniem. Jest „na bogato”


Dagmara Kaźmierska robi makijaż

Dagmara Kaźmierska robi makijaż

Dagmara Kaźmierska robi makijaż

Dagmara Kaźmierska robi makijaż

Dagmara Kaźmierska ma nową fryzurę

Dagmara Kaźmierska ma nową fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×