Dagmara Kaźmierska pierwszy raz o związku z Tajemniczym Mariano. Co ze ślubem? Tylko nam złożyła taką deklarację

Dagmara Kaźmierska o ślubie

Dagmara Kaźmierska o ślubie

Dagmara Kaźmierska o związku i ślubie z Tajemniczym Mariano. Gwiazda przed naszą kamerą zdobyła się na deklarację, której nie złożyła żadnej innej redakcji. 

Dagmara Kaźmierska przed kilkoma laty zaczęła pojawiać się w show TTV pt. Królowe życia. Z miejsca rozkochała w sobie telewidzów zadziornym charakterem. Nie wszystkim widzom udzielił się taki entuzjazm. Część z nich ma jej za złe kontrowersyjną przeszłość. Nie jest tajemnicą, że gwiazda odbyła wyrok w zakładzie karnym za stręczycielstwo.

Wczoraj influencerka została oznaczona przez swojego przyjaciela we wspólnych zdjęciach. Na jednym z nich widać, jak mężczyzna szykuje się do pocałowania Dagmary w usta. Większość internautów uznała, że Marian Nawrocki, bo o niego chodzi, musi być nowym partnerem ich idolki. Wiarygodność tego typu spekulacji wzmocniła się pod wpływem odważnych filmów, jakie pojawiły się na Instastory Kaźmierskiej.

Zarejestrowano na nich wspólną kąpiel Dagmary i Mariana pod prysznicem. Mężczyzna wcierał szampon we włosy domniemanej partnerki. Niecodzienne ujęcia obejrzycie w galerii pod tekstem. Teraz przyszła pora, by dowiedzieć się, czy para planuje się pobrać. O to zapytała Dagmarę reporterka Jastrząb Post.

Dagmara Kaźmierska o ślubie z Tajemniczym Mariano

Bohaterka hitu TTV na spotkaniu promującym jej drugą książkę bardzo lakonicznie odniosła się do pytania o ślubne plany. Można odnieść wrażenie, że zwykle wylewna i szczera do bólu królowa życia, tym razem nie chciała rozmawiać na temat dotyczący spraw prywatnych:

A no właśnie, to jest Tajemniczy Mariano, więc uczucie też jest tajemnicze – wyznała.

Kiedy planuje zdradzić coś więcej na ten temat?

A przyjdzie czas…

Na razie ulubienica internautów nie planuje ślubu. Obiecała za to, że jeśli tylko dojdzie do poważnych rozmów, to zadeklarowała przed naszą kamerą, że w pierwszej kolejności informację tę przekaże redakcji Jastrząb Post:

Ja w ogóle nie myślę nawet o ślubie. Jak pomyślę, to będziesz pierwsza, która się dowie, bo ja ciebie uwielbiam – skwitowała, zwracając się do naszej reporterki.

Cała rozmowa poniżej.


Dagmara Kaźmierska pokazała partnera

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera

Dagmara Kaźmierska dodała filmy spod prysznica

Dagmara Kaźmierska dodała filmy spod prysznica

Komentarze

  • Gośćnina pisze:

    To jest syn mojej znajomej A Królowa życia mogła by być jego matka Gdzie wogole się matka Mariano podziała Przecież ich nie odstępowała na fotografiach

  • Gość pisze:

    Przecież on brał udział w królowych życia jako chłopak fryzjera gdzie edzia zapchała kibel… kolejna ściema dla debili

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×