Szukaj

Dagmara Kaźmierska spędza święta na luksusowym jachcie! Królowa życia i jej Boże Narodzenie w tropikach

Dagmara Kaźmierska gwiazdą Rancza?

Dagmara Kaźmierska gwiazdą Rancza?

Dagmara Kaźmierska spędza Święta Bożego Narodzenia 2019 w tropikach. Gwiazda Królowych życia pokazała zdjęcie z luksusowego jachtu. Tak odpoczywa razem z synem.

Święta Bożego Narodzenia ruszyły pełną parą. Gwiazdy od kilku godzin zasypują internet zdjęciami z rodzinnego świętowania. Możemy podziwiać piękne choinki, dekoracje, suto zastawione stoły i przygotowane na ten szczególny czas stylizacje. Są jednak również tacy, którzy pierwszej gwiazdki wypatrywali w tropikach.

Do grona gwiazd niespędzających Bożego Narodzenia w Polsce zaliczają się Kuba Wojewódzki, Alicja Bachleda-Curuś i Dagmara Kaźmierska. Słynna królowa życia postanowiła na czas świąt spakować walizki i wylecieć gdzieś, gdzie może pochwalić się swoją zmysłową sylwetką.

Jak Dagmara Kaźmierska spędza Boże Narodzenie 2019?

Dagmara pochwaliła się zdjęciem ze świąt. Kaźmierska pozuje na luksusowym jachcie. Towarzyszy jej syn, Conan. Oboje mają zasłonięte oczy wielkimi okularami. Z daleka widać, że z promieni słońca korzysta gwiazda telewizyjnego show.

Mimo dalekiej wyprawy, Dagmara nie zapomniała o złożeniu życzeń dla fanów:

Kochani. Wyjątkowych Świąt Wam życzę. By Wasze serca przepełniała miłość i radość. By ten czas był dla Was pełen magii. Podarujcie dzisiaj sobie SIEBIE NAWZAJEM. Bo nie ma nic piękniejszego ,niż bliskość ukochanych. Szanujcie się. Miłujcie i miejcie sobie fajnie. Zostańcie w zdrowiu i szczęściu. Wasza Dagmarka i Conanek.

Internauci odwdzięczyli się jej tym samym. W komentarzach można przeczytać wiele życzeń i słów uznania dla bohaterki hitu TTV.


Dagmara Kaźmierska z synem – Boże Narodzenie 2019

Dagmara Kaźmierska z synem – Boże Narodzenie 2019

Dagmara Kaźmierska i Conan w krystalicznej wodzie na Malediwach

Dagmara Kaźmierska i Conan w krystalicznej wodzie na Malediwach

Dagmara Kaźmierska na luksusowych wakacjach

Dagmara Kaźmierska na luksusowych wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×