Oliwia Bieniuk zrezygnuje dziś z „TzG”? Po tych słowach fani zaczęli się niepokoić

Czy Oliwia Bieniuk zrezygnuje z udziału w „Tańcu z gwiazdami”?

Czy Oliwia Bieniuk zrezygnuje z udziału w „Tańcu z gwiazdami”?

Oliwia Bieniuk jest jedną z uczestniczek 12. edycji Tańca z gwiazdami. Jej występy nie zawsze spotkają się z uznaniem jurorów i publiczności. Czy w odcinku przed półfinałem programu ogłosi swoją rezygnację?

Oliwia Bieniuk stawia coraz pewniejsze kroki w show-biznesie. Regularnie pojawia się na branżowych imprezach oraz aktywnie działa w social mediach. W krótkim czasie zwrócili na nią uwagę producenci Tańca z gwiazdami, którzy zaprosili ją do udziału w programie. Nastolatka niemalże od razu przyjęła tę propozycję. Od kilku tygodni trenuje pod czujnym okiem Michała Bartkiewicza, tancerza, który w poprzedniej edycji zdobył Kryształową Kulę w parze z Edytą Zając.

Bieniuk, chcąc wziąć udział w programie, musiała całkowicie przeorganizować swoje dotychczasowe życie. Zmiany rozpoczęła od przeprowadzki do stolicy. W krótkim czasie zaskarbiła sobie sympatię widzów, jednak jurorzy nie zawsze byli wobec niej przychylni. Mimo starań już kilkukrotnie musiała zmierzyć się z ostrą krytyką. Czy przez niskie noty zrezygnuje z udziału w tanecznym show w siódmym odcinku?

Czy Oliwia Bieniuk zrezygnuje z udziału w Tańcu z gwiazdami?

Oliwia od początku była typowana na faworytkę Tańca z gwiazdami i w pierwszym odcinku zaprezentowała się świetnie. Jurorzy wysoko ocenili jej cha-chę, co zapewniło jej awans do kolejnego odcinka. Niestety w następnych tygodniach nie byli już tak łaskawi. Tydzień później bardzo skrytykowali jej taneczny popis. Młoda gwiazda nie ukrywała, że bardzo dotknęły ją te słowa.

Krótko po tym Bieniuk napotkała kolejną przeszkodę, jaką była kontuzja. W rozmowie z Pomponikiem zdradziła, że towarzyszył jej przez to uciążliwy ból. Okazało się, że ma problemy z żebrami.

Bolą mnie żebra, zaczęły sprawiać mi spory problem, nie mogę już robić większości podnoszeń, niestety. To jest niebezpieczne, zaraz będę miała złamane żebro, jak Bomba i będzie słabo. Tam są powięzi ponaciągane. Musimy uważać, być ostrożni – wyjawiła w rozmowie z Pomponikiem.

Niestety problemy zdrowotne zaczęły również dokuczać Michałowi. Mężczyzna ujawnił, że musi bardzo uważać na rzepkę.

Teraz na tapecie jest kolano. W dalszym ciągu. Kiedy napinam mięsień czworogłowy, to mi się rzepka przesuwa o półtora centymetra w prawo, I właśnie muszę uważać, żeby nic się nie wydarzyło. Dzisiaj odkleiłem „tejpy” po czterech dniach, zrobiłem to pod prysznicem, a jak wyszedłem spod prysznica, pomyślałem, że już po ptakach, już nie stanę na tę nogę. Po czym po pięciu minutach mi przeszło – przyznał w rozmowie z tym samym portalem.

Kontuzje, niskie noty jurorów oraz krytyka mocno odbiły się na psychice Oliwii. Czy 18-latka w siódmym odcinku ogłosi rezygnację z udziału w programie?

Ja chcę zostać w tym programie, tylko cały czas słyszę, że jest źle, że brzydko tańczę. Przestało mnie to napędzać do dalszego działania. Chcę być dalej w programie i dalej się starać, ale jestem już trochę tym wszystkim zmęczona (komentarzami i hejtem). Ale nie ma się co poddawać i będziemy walczyć dalej – powiedziała Vivie!

Mamy nadzieję, że w siódmym odcinku Oliwia i Michał pokażą, na co ich stać i zdobędą najwyższe noty.


Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 6

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 6

Komentarze

 • Gośćgosc3 pisze:

  Nie jestem ekspertem, ale Oliwia nie ma drygu do tańca, często się myli i podskakuje jak wróbel, ale nie mnie oceniać.,Może jakby wzięła udział za 2 lata to kto wie ,🤷‍♀️

 • Goś pisze:

  Aby być dobra tancerka trzeba mieć tą iskrę talent, jeśli tego nie masz nie pomogą żadne treningigosc

 • Gość pisze:

  Taki lajf jak inni urodzila sie by być gwiazdą a to tylko kólejny etap ludzkiej piramidy to nie test to źycie nie ma scenariusza są tylko ku..wy i złodzieje do odstrzelenia z km jak sr..jące gołebie na dachu prosto na nowy pozbruk 300zł/m a reszta i tak kwest4a gustu i to tyle

 • pati pisze:

  masakra nie nadaje sie

 • roza pisze:

  nie nadajesz sie nie masz sluchu ani poczucia rytmu po prostu masakra i tylko cie w tancu caly czas trzyma partner nie masz pamieci ?

 • Gość pisze:

  Trzeba być szczerym.Jej taniec niestety jest kiepski.Ma dziewczyna tremę nad którą nie potrafi zapanować.Gdyby była gwiazdą oswojoną ze sceną i mediami pewnie lepiej by tańczyła.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×