Córka Żory Korolyova żegna tatę. Słowa 11-letniej Soni wyciskają morze łez: „Nigdy o Tobie nie zapomnę”

Żora Korolyov

Żora Korolyov

Żora Korolyov zmarł nagle w wieku 34 lat. W sieci pojawiło się mnóstwo kondolencji. Kilka słów postanowiła napisać także jego 11-letnia córka. Słowa Soni rozrywają serce. 

Żora Korolyov zmarł 21 grudnia i pogrążył w żałobie najbliższą rodzinę, fanów i przyjaciół z show-biznesu. Sieć niemal natychmiast zalała fala pożegnalnych wpisów. Nikt nie może uwierzyć w jego nagłą śmierć. Tancerz miał zaledwie 34 lata. W pięknych słowach pożegnała go jego ukochana Ewelina Bator. Swoje wspomnienie o tancerzu udostępniła w sieci także jego była żona Anna Kuznetsova.

Wczoraj odszedł od nas Żora Korolyov. Miał zaledwie 34 lata i choć osiągnął już tak wiele, miał przecież jeszcze tak strasznie dużo do zrobienia… Mimo że nasze ścieżki się rozeszły wiele lat temu, wciąż pozostawał częścią mojego życia jako ojciec Soni. Odejście każdego człowieka to wielka tragedia.

Opowiedziała ona także, jak czuje się ich córeczka Sonia. Dziewczynka była bardzo związana z tatą, którego napawała szczególną dumą. Nie tylko świetnie się uczyła, ale przejęła też po nim artystyczną duszę i miłość do tańca.

Uwielbia tańczyć, dwa razy w tygodniu chodzi na treningi. Towarzyszy nam na treningach do „Tańca z gwiazdami”, pokazywała gwiazdy i szpagat. Od niedawna chodzi na akrobatykę. Ma talent po rodzicach – mówił o córce.

Córka Żory Korolyova żegna go w sieci

Żora pomimo rozwodu z żoną nigdy nie stracił kontaktu z ukochaną córeczką. Sonia Sophie była jego oczkiem w głowie. Starał się spędzać z nią jak najwięcej czasu. Na jego profilu na Instagramie pojawiało się mnóstwo ich wspólnych zdjęć. Często towarzyszyła mu ona podczas treningów Tańca z Gwiazdami i za kulisami odcinków na żywo. W dzień tragedii mieli wspólnie świętować 11. urodziny dziewczynki. Poruszona ogromną stratą Sonia postanowiła napisać kilka pożegnalnych słów w sieci. Jej wpis naprawdę rozrywa serce. Widać, że była niezwykle związana z ojcem.

Dziękuję, tato, za najlepsze chwile w moim życiu, kocham cię najmocniej na świecie i nigdy nie przestanę, nigdy o tobie nie zapomnę – napisała Sonia w mediach społecznościowych.

Trzeb przyznać, że po przeczytaniu tych słów łzy same cisną się do oczu. Zdjęcia Żory z córką przypominamy w naszej galerii.


Żora Korolyov z córką

Żora Korolyov z córką

Żora Korolyov z córką

Żora Korolyov z córką

Żora Korolyov z córką

Żora Korolyov z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×