Żora Korolyov zmarł dzień przed urodzinami córki. Wpis byłej żony wyciska łzy: „Tata już więcej po nią nie przyjedzie”

Żora Korolyov

Żora Korolyov

Żora Korolyov nie żyje. Wczoraj media obiegła wiadomość o śmierci 34-letniego tancerza. Dzisiaj pożegnała go w sieci była żona. Co napisała?

Żora Korolyov w show-biznesie pojawiał się od lat. Widzowie doskonale znali go z programu Taniec z Gwiazdami, gdzie miał okazję towarzyszyć gwiazdom na parkiecie. Niestety wczorajszego wieczoru media obiegła informacja o śmierci 34-latka. Mężczyzna zasłabł, a tabloid Super Express ustalił, że prawdopodobną przyczyną jego nagłej śmierci było zapalenie mięśnia sercowego. Ta wiadomość dosłownie wstrząsnęła social mediami. W sieci od wczoraj pojawiają się kolejne pożegnania i kondolencje. Większość osób nadal nie może uwierzyć w to, co się stało.

W piękny sposób pożegnała go produkcja tanecznego show oraz gwiazdy, którym towarzyszył na parkiecie. Na Instagramie pojawił się też wpis jego dziewczyny. Aktorka Ewelina Bator nie ukrywała, że ma złamane serce. Spędzili u swego boku ostatnie 5 lat.

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca.
Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię ❤️
Wierzcie mi – też w to nie wierzę
Długo nie uwierzę
I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy…

Była żona Żory Korolyova żegna go w sieci

Żora Korolyov, zanim związał się z Eweliną, był już po rozwodzie. Na swoim koncie miał małżeństwo z Anną Kuznetsovą. Para pobrała się w 2010 roku, a kilka miesięcy później powitali na świecie córeczkę Sonię. Niestety po kilku latach uczucie małżonków wypaliło się, ale nadal zgodnie opiekowali się dziewczynką. Była ona oczkiem w głowie Żory i wiadomo, że przekazał jej miłość do tańca.

W sieci właśnie pojawiło się bardzo wzruszające pożegnanie, które zamieściła mama dziewczynki. Anna przyznała, że ich drogi dawno się rozeszły, ale cały czas byli sobie bliscy ze względu na córkę. Tancerz zmarł dzień przed urodzinami Soni. Dziewczynka czekała na ich spotkanie.

Wczoraj odszedł od nas Żora Korolyov. Miał zaledwie 34 lata i choć osiągnął już tak wiele, miał przecież jeszcze tak strasznie dużo do zrobienia… Mimo że nasze ścieżki się rozeszły wiele lat temu, wciąż pozostawał częścią mojego życia jako ojciec Soni. Odejście każdego człowieka to wielka tragedia.

Wczoraj ta tragedia dotknęła rodzinę, bliskich i przyjaciół Żory, ale w szczególności zdruzgotała Sonię, która z tatą wciąż miała ciepłą i pełną miłości relację. Wczoraj Żora planował zabrać Sonię na kilka godzin na spacer i kolację… Lecz zamiast wyczekiwanego spotkania z tatą, Sonia usłyszała wiadomość o jego śmierci… Tata już więcej po nią nie przyjedzie… Okrutny cios od losu, zwłaszcza w przeddzień Wigilii i 11. urodzin…

Anna razem z córką bardzo przeżywają śmierć Żory. Była żona tancerza łączy się również w bólu z jego ukochaną oraz pozostałą częścią rodziny.

Widziałam i całą sobą czułam rozpacz mojego dziecka i mogę sobie tylko wyobrazić, jak trudne chwile przechodzą również bliscy Żory – jego ukochana Ewelina, mama Marina, siostra Karolina, przyjaciele… Łączę się z Wami wszystkimi w najgłębszym bólu. Żegnamy osobę ciepłą, kochającą, pełną pasji i marzeń. Nietuzinkową osobowość i wielki talent. I takim właśnie Żora pozostanie w naszej pamięci…

Wiadomość o śmierci Żory to prawdziwy cios dla jego bliskich.


Żora Korolyov, Anna Kuzniecova

Żora Korolyov, Anna Kuzniecova

Żora Korolyov, Anna Kuzniecova

Żora Korolyov, Anna Kuzniecova

Żora Korolyov z córką

Żora Korolyov z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×