Katarzyna Dowbor nie mogła się nachwalić przyszłego zięcia, a teraz córka zaskoczyła ją TAKĄ wiadomością. Gwiazda nie ukrywa entuzjazmu

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor nie posiada się ze szczęścia. Jej córka z chłopakiem zdecydowali się na przełomowy krok w związku. Tygodnik podał wszystkie szczegóły. 

Katarzyna Dowbor to dziennikarka z ogromnym doświadczeniem. Na antenie zadebiutowała kilka dekad temu, a przez ten czas prowadziła najchętniej oglądane przez widzów formaty. Zgromadziła wokół siebie wierne grono fanów, które cały czas śledzą jej karierę. Rekordową oglądalnością cieszy się także Nasz Nowy Dom, którego jest gospodynią.

Program, który odmienia życie bohaterów, stał się wielkim hitem. Zawiera nie tylko ważne przesłanie, ale przede wszystkim pomaga rodzinom w trudnej sytuacji życiowej i finansowej. Remonty, nad którymi czuwa Kasia razem z ekipą, cały czas przyciągają przed telewizory mnóstwo osób.

Prezenterka udowodniła, że wielka kariera może iść w parze z macierzyństwem. Chociaż ma za sobą trzy nieudane małżeństwa, to wspaniale układają jej się relację z dziećmi. Z pierwszym mężem doczekała się syna Macieja, który jest doskonale znany widzom, ponieważ poszedł w ślady swojej mamy. Gwiazda ma także sporo młodszą córkę. Marysia ma 22 lata i tak samo jaj jej starszy brat napawa swoją Kasię wielką dumą.

Kasia Dowbor z córką

Kasia Dowbor z córką

Katarzyna Dowbor czeka na ślub córki

Córka Kasi studiowała psychologię i filozofię na prestiżowym Uniwersytecie Duhram w Wielkiej Brytanii. Przez pandemię musiała jednak wrócić do domu. Pomimo tego jej życie zaczęło wspaniale się układać. Poznała swojego ukochanego – Krystiana Kisio. Para spotyka się ze sobą od roku, a prezenterka nie może się nachwalić ukochanego córki.

Mój przyszły zięć chętnie mi pomaga, zwłaszcza w opiece nad zwierzętami, które bardzo lubi […] Poznali się w Polsce rok temu. Cieszę się, że tak wartościowy młody człowiek jest przy niej i że moja córka nie zostaje ze wszystkim sama, kiedy ja wyjeżdżam realizować program — komentowała w tygodniku Życie na gorąco.

Okazuje się, że młodzi postanowili zrobić kolejny poważny krok w swoim związku. Jak donosi tygodnik zamieszkali razem, a nawet przygarnęli pieska.

Maria jest zakochana i to w chłopaku, który także studiował w Anglii. Przedstawiła go rodzicom. Poznali się po powrocie do Polski, Krystian studiuje prawo. Gdy ich przyjaźń przerodziła się w uczucie, zamieszkali razem z przygarniętą suczką – donosi „Na żywo”.

Mama Marysi zdradziła, że młodzi nie musieli martwić się o lokal. Rodzice studentki zapewnili jej wspaniały start w dorosłość i zadbali o to, by miała własne mieszkanie.

Marysia ma całkiem duże, przestronne i bardzo ładne mieszkanie na Mokotowie – zdradziła jej mama.

Okazuje się, że Kasia Dowbor nie tylko jest przychylna wybrankowi swojej córki, ale też nie miałaby nic przeciwko, aby młodzi sformalizowali swoją relację:

Katarzyna bardzo by tego chciała – zdradza znajoma gwiazdy w „Na żywo”.

Przypomnijmy, że starszy syn dziennikarki od kilku lat jest szczęśliwym mężem aktorki – Joanny Koroniewskiej. Być może już wkrótce rodzina Dowborów będzie się bawiła na weselu Marysi i Krystiana?


Córka Katarzyny Dowbor, Maria, ze swoim partnerem

Córka Katarzyny Dowbor, Maria, ze swoim partnerem

Córka Kasi Dowbor adoptowała psa

Córka Kasi Dowbor adoptowała psa

Córka Kasi Dowbor adoptowała psa - Lula i Krystian

Córka Kasi Dowbor adoptowała psa - Lula i Krystian

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×