Córka Katarzyny Dowbor zaczyna telewizyjną karierę. Piękna Marysia odlicza dni do debiutu

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor oprócz syna Macieja ma także córkę Marysię. Do tej pory dziewczyna stroniła od telewizji. Okazuje się, że zmieniła zdanie. Jak będzie wyglądał jej debiut przed kamerami?

Katarzyna Dowbor od wielu lat robi karierę w show-biznesie. Prezenterka od kilku dekad pojawia się na antenie. W tym czasie udało jej prowadzić wiele najpopularniejszych programów i zdobyć ogromną sympatię widzów. Karierę rozpoczynała już w latach 80., a obecnie widzowie mogą oglądać ją jako gospodynię lubianego programu Nasz Nowy Dom. Stacja Polsat podbiła serca widzów formatem, w którym nie tylko remontuje domy, ale jednocześnie odmienia życie ich mieszkańców. Do udziału w show zapraszane są bowiem osoby bardzo dotknięte przez los, które żyją w skrajnie złych warunkach. Ze względu na trudną sytuację nie mogą oni przeprowadzić remontu i wtedy w ich życiu pojawia się Kasia Dowbor ze swoją ekipą.

Chociaż dziennikarka od lat ma pełne ręce pracy, to karierę w branży umiejętnie połączyła z macierzyństwem. Jej starszy syn Maciej jest tak samo popularny jak ona. Poszedł on w ślady swojej mamy i od lat pojawia się na wizji. Przez ostanie kilka lat jest gwiazdą programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Córka Katarzyny Dowbor pójdzie w ślady znanej mamy?

Kasia Dowbor w 1999 roku doczekała się drugiego dziecka. Wówczas na świat przyszła jej córka Marysia, której ojcem jest dziennikarz prasowy – Jerzy Baczyński. Dziewczynka jako dziecko często towarzyszyła swojej mamie na branżowych imprezach i pojawiała się u jej boku na czerwonym dywanie. Z biegiem czasu zaczęła jednak unikać blasku fleszy i trzymała się z dala od show-biznesu.

Marysia jak na razie nie poszła w ślady rodziców i starszego brata. Wybrała studia psychologiczne w Wielkiej Brytanii. Przez pandemię koronawirusa zajęcia odbywają się on-line, a Marysia znajduje się w Polsce. Okazuje się, że ona i jej mama mają zupełnie różne osobowości.

Mamy inne osobowości i temperamenty. Ja reaguje bardzo emocjonalnie i żywiołowo. Zawsze taka byłam. Tymczasem Marysia jest bardzo zrównoważona i poukładana. Jak jej tata. Ona mi radzi: spokojnie, najpierw przemyśl, a później się awanturuj. Działa na mnie jak balsam. Wkurzam się, coś mi nie pasuje, a moje dziecko mówi: mamo zastanówmy się, a może można inaczej, może nie od tej strony – opowiada o córce Katarzyna.

Chociaż do tej pory 22-latka stroniła od telewizji i nie widziała się przed kamerami, to podobne planuje połączyć zawód psychologa z pracą w telewizji, w której pojawi się jeszcze w tym roku. O wszystkim możemy przeczytać w Rewii.

Ale okazuje się, że być może wkrótce skusi się na pracę dla… telewizji. Myśli o konsultacjach psychologicznych w różnych programach. Musi odbyć staż i wpadła na pomysł, że może się to odbyć właśnie w telewizji. (…) Nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji, ale wszystko wskazuje na to, że właśnie tak się stanie i na jesieni wystąpi w nowej roli – czytamy w Rewii.

Jeżeli Marysia na ekranie wykaże się taką samą charyzmą jak jej mama i starszy brat, to sukces na ekranie ma gwarantowany. Czekamy z niecierpliwością na jej telewizyjny debiut.


Kasia Dowbor z córką

Kasia Dowbor z córką

Kasia Dowbor z córką

Kasia Dowbor z córką

Katarzyna Dowbor i Maria Dowbor-Baczyńska

Katarzyna Dowbor i Maria Dowbor-Baczyńska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×