Szukaj

Córka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa! Menadżer gwiazdy o chorobie Oli

Ola Kowalska nie miała koronawirusa. Menadżer Kasi Kowalskiej oficjalnie zdementował plotki, jakie od tygodni krążą w mediach.
Kasia Kowalska i Ola Kowalska

Kasia Kowalska i Ola Kowalska

Kasia Kowalska kilka tygodni temu na Instagramie nagrała dramatyczny apel. Poprosiła fanów, by pozostali w domach i nie wychodzili bez większej potrzeby. Wyjawiła, że jej córka, Ola, która na co dzień mieszka w Londynie, walczy o życie. Jej stan był na tyle poważny, że wprowadzono ją w stan śpiączki farmakologicznej:

Dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne.

Na szczęście córka piosenkarki powoli wraca do zdrowia, o czym gwiazda poinformowała w swoich social mediach. Kilka dni później także Ola wróciła do aktywności w sieci. W niedzielę opublikowała pierwsze zdjęcie po długiej przerwie.

Córka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa?

Chociaż Kowalska nigdy dokładnie nie poinformowała o tym, co dolega jej córce, kolorowa prasa donosiła, że trafiła do szpitala z podejrzeniem koronawirusa. Miała mieć objawy, które wskazywały na chorobę COVID-19. Czy tak było rzeczywiście? Manager Kasi, Maciej Durczak, zdementował te doniesienia:

Kasia nigdy nie powiedziała, że Ola ma koronawirusa. Początkowo były takie podejrzenia, ale kilkukrotny test tego nie potwierdził – mówił w rozmowie z Pudelkiem przedstawiciel gwiazdy.

Kasia Kowalska pokazała nowe zdjęcia z córką

Kasia Kowalska pokazała nowe zdjęcia z córką

Chociaż Kasia nigdy nie wypowiedziała się na temat choroby córki, nie zaprzeczyła plotkom o koronawirusie. Tymczasem powód, dla którego Ola trafiła do szpitala, stoi pod znakiem zapytania.

Zobacz także: Kasia Kowalska zagrała koncert. W sieci burza: „Błagałaś ludzi, by siedzieli w domu”. Sprawę bada prokuratura


Ola, córka Kasi Kowalskiej pokazała zdjęcie ze szpitala

Ola, córka Kasi Kowalskiej pokazała zdjęcie ze szpitala

Ola Kowalska przerywa milczenie. Opublikowała nowy post na Instagramie

Ola Kowalska przerywa milczenie. Opublikowała nowy post na Instagramie

Ola, córka Kasi Kowalskiej kończy 23.lata. Nowe zdjęcia

Ola, córka Kasi Kowalskiej kończy 23.lata. Nowe zdjęcia

Dodaj komentarz

 • Koleżanka pisze:

  Nie komentuje co było córce ale p.Kasia zachowała się głupio,mega głupio nagrywając apel, może to było celowe, może nie ale jak się mówi głośno A to sytuacja wymaga by powiedzieć i B. Tak to chyba działa. Swoją drogą po co takie coś nagrywać, nie rozumiem ludzi którzy wszystko na wierzch wykładają. Pani Kasia się zagalopowała a teraz manager ją usprawiedliwia. Żenada. Pani Kasia wiele straciła tym w moich oczach, kolejna jednak niby gwiazdeczka która chciała a nie wie co chciała….

 • Wirus pisze:

  Besztać?, Opluwać?, Oceniać? Nagonka?, To jest żenada czy naprawdę zazwyczaj ludzie artyści są tacy całe życie infantylni i nieodpowiedzialni? Co to za ludzie którzy zazwyczaj są po kilku rozwodach piją ćpają pomimo zawodu nie potrafia być odpowiedzialnymi rodzicami mało tego nawet dzieci później są często podobne masakra to jest branża skandali i k……a

 • Rex pisze:

  A co was to obchodzi? To jej sprawa. Nie potrzebnie Kasia się wygadała, że jej córka przebywa w szpitalu. Teraz ma nagonkę i głupie komentarze durnych ludzi..

 • Pytajaca pisze:

  Przyćpała?

 • Pani pisze:

  Nie.wierze.

 • Gość pisze:

  Szansonistka najpierw apelowała „zostańcie w domach”, a potem – gdy pod sceną zjawiło się ponad 100 osób – ani mru mru na ten temat. Totalna hipokryzja mamuni, która – gdy jej córka leżała naćpana w szpitalu w ciężkim stanie – to pisała posty na instagramie. Inni rodzice w takich chwilach chodzą z rozpaczy po suficie i nie jest im w głowie instagram…

  • Gość pisze:

   Jak można pisać takie oskarżenia jeśli nie zna sie prawdy?! Łatwo oceniać, besztac, opluwać …

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×