Szukaj

Mąż Joanny Krupy pokazał przeurocze zdjęcie z córeczką z okazji Dnia Kobiet. Asha to nowa gwiazda Instagrama

Córka Joanny Krupy ma dopiero cztery miesiące, ale już dzisiaj widać, że niedaleko padło jabłko od jabłoni. Asha pozuje niczym rasowa modelka, a wdzięku ma tyle, że można ją jeść łyżkami. Wprost idealnie nadaje się do tego, by reklamować dziecięce wyroby. Co na to jej ojciec, Douglas Nunes?
Joanna Krupa i Douglas Nunes

Joanna Krupa i Douglas Nunes

Kiedy Joanna Krupa związała się z Douglasem Nunesem po prostu wiedziała, że trafiła na mężczyznę, z którym chce spędzić resztę życia. Od razu też poczuła, że chce mieć z nim dziecko. Jednak, gdy byli tuż po ślubie, nie kryła, że staranie się o potomstwo bardzo ich stresuje.

Szukanie domu i starania o dziecko są stresujące. Chcemy mieć to za sobą, ale czujemy, że sprawy toczą się naprawdę szybko. Czasami nas to przerasta – wyznała w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium, dodając że bajka w jej małżeństwie się skończyła.

Z czasem ich życie przestało przypominać rozpędzoną karuzelę, wszystko wróciło do normy i 4 miesiące temu zostali szczęśliwymi rodzicami Ashy. Mąż gwiazdy nie był w stanie opanować wzruszenia.

Mój mąż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia, bo od początku marzył o córce – wyznała Joanna Krupa.

Niedawno chwaliła się też, że mąż uważa ją za wspaniałą matkę. Choć nie wszystkie jej pomysły przypadają mu do gustu. Zdecydowanie się sprzeciwił, gdy Joanna Krupa, będąc jeszcze w ciąży, wymyśliła, że gdy ich dziecko pojawi się na świecie, wszyscy troje wystąpią w programie typu reality show. Chciała w nim pokazać ich zmagania jako świeżo upieczonych rodziców. Ostatecznie jednak pomysł spalił na panewce właśnie przez Douglasa.

Douglas jest ostatni do pokazywania córki w telewizji – mówiła z żalem.

Córka Joanny Krupy to dziecko jak z reklamy

Asha jednak jest wyjątkowo ładną dziewczynką. Już nie tylko Joanna Krupa zauważa, że do złudzenia przypomina dziecko z reklamy pewnej słynnej marki.

Nawet dzisiaj, gdy Dougles Nunes z okazji Dnia Kobiet wrzucił do sieci zdjęcie z roześmianą od ucha do ucha Ashą, wiele osób zwróciło na to uwagę. Pojawiły się nawet sugestie, żeby dziecko wystąpiło w reklamie.

Dajcie temu dziecku kontrakt. Ona naprawdę wygląda jak dziecko Gerbera – ktoś napisał.

Nie brak też ochów i achów nad tym, jak szybko dziewczynka rośnie i jaka jest słodka. Wątpliwe jest, by argumenty przekonały Douglasa Nunesa. Jako człowiek pochodzący z konserwatywnej rodziny i lubiący stać w cieniu, chce zapewne trzymać swoją córkę jak najdalej od show-biznesu.


Douglas Nunes i córka Joanny Krupy

Douglas Nunes i córka Joanny Krupy

Joanna Krupa i Douglas Nunes z córeczką

Joanna Krupa i Douglas Nunes z córeczką

Joanna Krupa i Douglas Nunes na Bora Bora

Joanna Krupa i Douglas Nunes na Bora Bora

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×