Szukaj

Mąż Joanny Krupy pokazał pierwsze kroki Ashy. Widok, który rozczuli najtwardszych

Douglas Nunes - pierwsze kroki Ashy

Douglas Nunes - pierwsze kroki Ashy

Mąż Joanny Krupy sprawił internautom niesamowitą przyjemność i pokazał w sieci, jak Asha stawia swoje pierwsze kroki. W towarzystwie pięknej mamy zaczyna ćwiczyć nową umiejętność.

Joanna Krupa wraz z Douglasem Nunesem w zeszłym roku powitali na świecie córeczkę, Ashę. Dziewczynka stała się oczkiem w głowie rodziców, dbają o to, żeby miała jak najlepsze warunki do rozwoju, a jej szczęście i komfort stały się dla nich priorytetem. Malutka szturmem wdarła się także na social media rodziców i właśnie tam możemy podglądać, jak rośnie i dostarcza najbliższym wiele radości. Stała się też ulubienicą internautów, którzy czekają na każde zdjęcie czy wideo z córeczką modelki.

Dzisiaj wielbiciele Ashy otrzymali nie lada gratkę od jej taty. Nunes pokazał w sieci pierwsze kroki córeczki.

Douglas Nunes pokazał pierwsze kroki Ashy

Odkąd Asha przyszła na świat, internauci mają okazję podziwiać, jak się rozwija. Jej rodzice udostępniają w sieci ważne momenty jej życia. Nie może zabraknąć kamieni milowych, jak pierwszy stały pokarm, gaworzenie, fryzura, a teraz kroki.

W relacji na Instagramie Douglasa widzimy jego córeczkę, która ubrana w śliczny dżinsowy kombinezon i uczesana w kucyka z różową kokardką, dumnie kroczy asekurowana przez jak zawsze zjawiskową Joannę Krupę. Rodzina wybrała się na piknik, a piękna kalifornijska pogoda i bajeczne widoki dopełniają sielankowego obrazu.

Asha jest niezwykle zadowolona z opanowywania nowej umiejętności. Uśmiech nie schodzi z jej ślicznej buźki. Trudny czas przed modelką i jej mężem, bo który rodzic nie pamięta tego czasu, kiedy z bólem pleców towarzyszył swojemu maleństwu w eksploracji świata na własnych nogach.

Trzeba przyznać, że córeczka Joanny Krupy jest coraz słodsza.

View this post on Instagram

A perfect Saturday with the family @nunes451

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on


Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Douglas Nunes - pierwsze kroki Ashy

Douglas Nunes - pierwsze kroki Ashy

Douglas Nunes - pierwsze kroki Ashy

Douglas Nunes - pierwsze kroki Ashy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×