Szukaj

Córeczka Joanny Krupy doczekała się swojej pierwszej fryzurki. Asha już teraz wygląda jak modelka

Joanna Krupa to dumna mama małej Ashy. Gwiazda bardzo lubi chwalić się w sieci zdjęciami swojej córeczki. Dziś opublikowała kolejne, którym wprawiła fanów w niemały zachwyt. Wszystko za sprawą pierwszej fryzury dziewczynki.
Joanna Krupa z córką

Joanna Krupa z córką

Joanna Krupa od dłuższego czasu myślała o macierzyństwie. Jednak nie udało się jej stworzyć idealnych warunków do wychowywania dziecka ze swoim byłym mężem, Romaina Zago. Wtedy też zamroziła jajeczka i czekała na odpowiedni moment. Na szczęście dość szybko poznała swego obecnego męża, amerykańskiego producenta filmowego o meksykańskich korzeniach – Douglasa Nunesa. On sprawił, że wreszcie naprawdę zapragnęła spełnić marzenie o dziecku.

Modelka parę miesięcy temu przywitała na świat swoją pierwszą córeczkę – Ashę Leigh. Od tego momentu chętnie umieszcza jej zdjęcia na swoim prywatnym profilu społecznościowym. Nie należy do osób, które kurczowo chronią swoją prywatność, dlatego też obserwatorzy są na bieżąco z jej obecnym życiem.

Córka Joanny Krupy w nowej fryzurze na Instagramie

Urocza Asha już niedługo skończy 5 miesięcy. Dumna mama wraz z tatą na bieżąco publikują jej zdjęcia na swoich profilach w serwisach społecznościowych. Fani za każdym razem zachwycają się jej urodą i obsypują komplementami. Widać, że Joanna Krupa jako mama czuje się spełniona. Wydaje się być najszczęśliwsza na świecie. Bardzo często wspomina o tym na swoim Instagramie. Nie broni się także przed dzieleniem się ważnymi wydarzeniami w życiu córeczki. Z wielką radością prezentowała zdjęcia z uroczystości chrztu.

Wczoraj na profilu supermodelki pojawiła się kolejna fotografia Ashy. Tym razem pochwaliła się jej nową fryzurą. Do postu dołączyła rozczulające słowa:

Ta buzia jest odpowiedzialna za szczęście mamy! – napisała Joanna

Musimy przyznać, że córeczka Joanny prezentuje się jak prawdziwa, mała modelka. W nowej fryzurze prezentuje się uroczo. Kucyk na czubku głowy dodał jej tylko wdzięku. Po chwili pojawiły się komentarze ze strony internautów, którzy nie szczędzili jej komplementów:

  • To nazywa się szczęście.
  • Ale świetna kitka. Pozdrawiam
  • Przesłodka buzia
  • Ale śliczności.

Krupa bardzo lubi robić różne uczesania córeczce. Z okazji ukończenia przez nią 4 miesięcy, spięła jej włoski kolorowymi spinkami.


Asha w nowej fryzurze

Asha w nowej fryzurze

Asha

Asha

Joanna Krupa z córką Ashą

Joanna Krupa z córką Ashą

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×