Szukaj

Conchita Wurst to teraz drwal kipiący testosteronem! Tak męsko nie wyglądał nigdy wcześniej!

Conchita Wurst Eurowizja metamorfoza

Conchita Wurst Eurowizja metamorfoza

Conchita Wurst wygląda jak męski drwal

Conchita Wusrst ponownie zmieniła swój wygląd. Tym razem „kobieta z brodą” stała się męskim drwalem o blond czuprynie. Piosenkarz zmienił się na potrzeby swojego nowego teledysku. Tak męsko nie wyglądał nigdy!

Conchita Wurst, znana austriacka drag queen, w którą wciela się Thomas Neuwirth, zmienia się jak kameleon. Piosenkarz od czasu swojego triumfu podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji stał się ikoną środowiska LGBTQ w Europie. Wizerunek „kobiety z brodą” był wykorzystany na wiedeńskich tablicach turystycznych, co miało zachęcić homoseksualnych turystów do odwiedzania miasta. Conchita nadal koncertuje i nagrywa płyty zmieniając przy tym swój wizerunek jak rękawiczki.

Thomas jest nosicielem wirusa HIV, o czym śmiało poinformował świat dwa lata temu. Mimo swojej choroby artysta umacnia swoją pozycję na lokalnym rynku, pracuje nad swoim rozwojem zaskakując fanów kolejnymi metamorfozami. Conchita była już „kobietą z brodą”, bez brody, z długimi włosami, bez włosów, a nawet z „lateksową twarzą”. Obecnie piosenkarz ponownie zaskoczył swoich fanów. Przy okazji nowego teledysku Wurst stała się mężczyzną.

Drag queen z Austrii skróciła brodę oraz przefarbowała swoje włosy na blond. Do tego wizerunku artysta dopasował modne okulary, w których wygląda prawie jak James Bond. Pomysłowość Conchity nie ma granic, artysta od wielu lat szuka swojej osobowości  w wielu wcieleniach, jednak – jak widać – jeszcze się nie odnalazł.

Jak wam się podoba nowa „pani kiełbaska”?

View this post on Instagram

????

A post shared by Conchita WURST (@conchitawurst) on

View this post on Instagram

Yep! I‘m that friend… #clubshades

A post shared by Conchita WURST (@conchitawurst) on

Conchita Wurst na Eurowizji 2014:

Conchita Wurst w teledysku Hit Me:

A skąd ten zarost?! Jeszcze chwila i Miley Cyrus przegoni Conchitę Wurst!

Conchita Wurst w swojej najnowszej odsłonie przeszła samą siebie! Teraz można się jej poważnie przestraszyć! OBCY to przy niej pikuś!

Conchita Wurst już nie chce być kobietą! W swojej nowej odsłonie wygląda jak klon męskiego Piotra Adamczyka!


Conchita Wurst tryska testosteronem

Conchita Wurst tryska testosteronem

Conchita Wurst w dresie

Conchita Wurst w dresie

Conchita Wurst w męskim wydaniu

Conchita Wurst w męskim wydaniu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×