Conchita Wurst już nie chce być kobietą! W swojej nowej odsłonie wygląda jak klon męskiego Piotra Adamczyka!

Conchita Wurst metamorfoza

Conchita Wurst metamorfoza

Conchita Wurst wygląda jak Piotr Adamczyk

Conchita Wurst ponownie zaskakuje swoim nowym wizerunkiem . Tym razem austriacka drag queen rezygnuje z żeńskich atrybutów i staje się mężczyzną z krwi i kości. Wygląda jak polski amant filmowy, to teraz łamacz kobiecych serc.

Conchita Wurst, to znana na całym świecie austriacka drag queen, w którą wciela się Thomas Neuwirth. Artysta zaistniał w 2014 roku, wygrywając brawurowo 59 Konkursu Piosenki Eurowizji. Od tego czasu Conchita podbija zagraniczne rynki muzyczne wykonujący muzykę pop, jazzową, soulową i R&B. Gwiazdor jest również działaczem na rzecz środowisk LGBT, aktywistą społecznym, zdeklarowanym gejem oraz nosicielem wirusa HIV.

Thomas występujący jako kobieta pod pseudonimem Conchita Wurst, od czasu swojego triumfu na Eurowizji przeszedł mnóstwo transformacji. Conchita była już kobietą z brodą, kobietą bez brody, był łysy, jak również upodobnił się do filmowego Obcego. Obecnie drag queen porzuca wizerunek kobiety, nie ma już długich, ciemnych włosów, tym razem przebojowy Thomas Neuwirth postawił na wizerunek męskiego drwala o włosach w kolorze blond.

Na swoim Instagramie celebryta pochwalił się nowym zaskakującym wcieleniem, w którym bardzo przypomina polskiego aktora – Piotra Adamczyka. Jak można się dowiedzieć z opisu fotki, nowy męski look Conchity został stworzony na potrzeby nowego klipu artysty.

 Teraz Conchita staje się WURSTEM –  stwierdziła Conchita

Jak wam się podoba męska odsłona gwiazdora?

Conchita Wurst zmienia się w zastraszającym tempie! Na najnowszych fotkach wygląda jak klon Michała Szpaka!

Conchita Wurst ogoliła się na łyso! Jej najnowsza metamorfoza to dopiero niewyobrażalna petarda!

Conchita Wurst w swojej najnowszej odsłonie przeszła samą siebie! Teraz można się jej poważnie przestraszyć! OBCY to przy niej pikuś!

 


Conchita Wurst wygląda jak Piotr Adamczyk

Conchita Wurst wygląda jak Piotr Adamczyk

Conchita Wurst w czarnym lateksowym przebraniu

Conchita Wurst w czarnym lateksowym przebraniu

Miley Cyrus jak Conchita Wurst

Miley Cyrus jak Conchita Wurst

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×