Conan Kaźmierski odwiedził babcię i przeżył szok. Oto co zaserwowała mu na obiad. Aż musiał nagrać o tym film

Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski odwiedził babcię. To, co zjadł u niej na obiad, nieźle go zaskoczyło. Aż musiał nagrać o tym film na Instastory. 

Dagmara Kaźmierska jest jedną z tych osób, obok których nie da się przejść obojętnie. Sławę zaskarbiła sobie udziałem w programie Królowe życia, gdzie u jej boku występowali członkowie rodziny i znajomi, w tym syn gwiazdy – Conan Kaźmierski. Imię chłopaka stanowi nawiązanie do głównego bohatera powieści fantastycznych Roberta E. Howarda.

Conan, który skończył 23 lata, studiuje na trzecim roku medycyny i poważnie myśli o karierze lekarza. Mama tylko wspiera go w podejmowanych decyzjach. Tak pisała, gdy usłyszała, że syn został przyjęty na uczelnię:

Moja małpka MONCHICHI. Chwalić się drogimi ciuchami, autami czy innymi przyziemnymi dobrami to taki płytkie. Ale pochwalić się synem, który dostał się na dobre studia, to już coś. Z wielką dumą oznajmiam Wam, że Conanek dostał się na medycynę.

Niestety, nie zawsze w życiu Kaźmierskich było tak kolorowe, a wszystko przez to, że Dagmara zaliczyła odsiadkę w więzieniu.

Kiedy mnie zamknęli, dla Conana zaczął się horror. Psychika siadła mu zupełnie. (…) Conan nie był przygotowany na to, że mnie zabraknie, bo wcześniej nie rozstawaliśmy się ani na moment. Conan nigdy nie obudził się, żeby mnie przy nim nie było. Nie znał tego uczucia, że mamy nie ma blisko. Dlatego, kiedy mnie zabrakło, nic nie mogło mu mnie zastąpić – mama Conana pisała w swojej autobiografii, Prawdziwa historia Królowej Życia.

Conan Kaźmierski zaskoczony obiadem u babci

23-latek bardzo dba o więzi z rodziną. Na początku weekendu, zamiast na imprezę – jak to często robi młodzież – pojechał do babci, która uraczyła go obiadem. Conan był nieco zaskoczony. Babcia, zamiast mięsa, postawiła mu na stole rybę.

Dzisiaj piątek to rybcia musiała być. Nie wiem, dlaczego nie mięso… – młody mężczyzna powiedział w filmie, który specjalnie na tę okazję nakręcił na Instastory.

Zasugerował, że jego babcia jest osobą pobożną, przez co w piątek pości.

[W sumie] wydaje mi się, że ryba to też mięso – trafnie przy tym zauważył.

Śledzicie działalność Kaźmierskich w social mediach?


Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×