Conan Kaźmierski bezkompromisowo o „kure***ie”. Syn Dagmary przelał złość w oryginalny sposób. Ujrzały to tysiące fanów

Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski tym razem nie gryzł się w język. Zajął mocne stanowisko ws. "kure***a". Nie miał zamiaru przebierać w słowach.

Dagmara Kaźmierska weszła do polskiego show-biznesu dzięki udziałowi w show TTV, Królowe życia, w którym pojawiała się u boku rodziny i znajomych. Co jakiś czas mogliśmy w nim jej syna, Conana. Chłopak miał w życiu pod górkę. Niegdyś bardzo przeżył to, gdy jego mama trafiła do zakładu karnego. Nie pomagało nawet to, że Dagmara stale słała do niego listy.

 Z więzienia pisałam do niego codziennie po kilka pocztówek, żeby wiedział, że cały czas sercem jestem blisko, że ciągle o nim myślę. A on cały czas nosił ze sobą te kartki starannie zapakowane. Nigdy się z nimi nie rozstawał – jego mama otworzyła się w autobiografii. I dodała: – Z grzecznego chłopca zrobiło się „trudne dziecko”. Dokuczał innym, nawet dziewczynkom. Dzieci nie chciały się z nim kolegować. Wiem, że wyżywał się na rówieśnikach za to, że nie było przy nim mamy. A oni nie pozostawali mu dłużni.

Dziś 23-latek skupia się na studiowaniu medycyny. Oprócz tego rozwija swoje pasje. Jedną z nich są ćwiczenia kulturystyczne. Conan może się poszczycić imponującą sylwetkę, której nie boi się eksponować w mediach społecznościowych.

Conan Kaźmierski zafundował fanom mocny przekaz

W weekend mężczyzna zafundował fanom konkretny przekaz. Na Instastory, które śledzi tysiące osób, udostępnił fragment nowej piosenki. Na udostępnionym przez nim filmie słychać, jak rapuje o „pomówieniach w sądzie i internecie”, które są dla niego zwykłym „kure***em”.  Tematyka piosenki jest mocna, a Conan nie przebiera w słowach. Nie ma się czemu dziwić, albowiem hip-hop rządzi się własnymi prawami.

To zresztą niepierwsza piosenka w dyskografii Kaźmierskiego. Rok temu furorę w sieci zrobił jego singiel Dla Mamy. Conan przygotował też teledysk do niego. Zarówno utwór, jak i klip zebrały pozytywne recenzje słuchaczy. Zapraszamy do odsłuchu:

Redakcja Jastrząb Post czeka na premierę kolejnych kawałków Conana.


Tak mieszka Conan Kaźmierski

Tak mieszka Conan Kaźmierski

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Conan Kaźmierski na basenie

Conan Kaźmierski na basenie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×