Conan Kaźmierski poddał się metamorfozie. Jedno spojrzenie na twarz i już widać, co zmienił! To był strzał w dziesiątkę

Conan Kaźmierski zaprezentował fanom efekt swojej metamorfozy

Conan Kaźmierski zaprezentował fanom efekt swojej metamorfozy

Conan Kaźmierski wrzucił do internetu nowe wideo i zdjęcia. Ależ metamorfoza. Jedno spojrzenie na jego twarz i od razu dostrzegliśmy różnicę. Co myślicie o tak odważnej zmianie w wyglądzie syna Dagmary Kaźmierskiej?

Dagmara Kaźmierska zaczęła występować w reality show Królowe życia w 2016 roku. Pokazywała swoje luksusowe, wystawne życie. Format otworzył jej ścieżkę do wielkiego świata. Napisała dwa tomy autobiografii, wystąpiła w filmie Patryka Vegi, stworzyła lukratywny biznes w Egipcie. W programie widywaliśmy również jej znajomych oraz rodzinę. Wśród nich znalazło się miejsce dla ukochanego syna gwiazdy, a więc Conana Kaźmierskiego. Chłopak ma 23 lata i studiuje na trzecim roku medycyny. Dagmara nie może przestać go chwalić i zawsze podkreśla to, jak dobrze się uczy.

Nie wiem skąd on ma taką głowę, ale ja nie wiem, co z tym dzieckiem. Co on je, co on pije, że on tak sobie radzi i ma na wszystko inne czas, bo to są niesamowicie ciężkie studia. […] Ewa, jego dziewczyna mówi: „pani Dagmarko, jemu teraz lepiej idzie ode mnie, on teraz się tylko uczy, on się tak ciężko uczy, on nie ma już na nic czasu”. […] Naprawdę mu to dobrze idzie i to lubi –  i to jest fajne. Tak jak to idzie teraz, to myślę, że będzie dobrym lekarze – ujawniła w rozmowie z Party.

Conan ma czas swoje hobby. Kocha chodzić na siłownie, trenuje boks, a od czasu do czasu nagrywa piosenki, utrzymane w klimatach ulicznego hip-hopu. Jedną z piosenek zadedykował mamie, czym podbił serca kobiet. Trudno jednak mówić o nim jako o kobieciarzu. Jego serce jest otwarte tylko dla jednej piękności, Ewy, z którą spotyka się od dłuższego czasu.

Conan Kaźmierski zaprezentował fanom efekt swojej metamorfozy

Conan miał dziś intensywny dzień. Poszedł na basen i to mimo tego, że wczoraj całą noc się uczył. Brak snu nie wpłynął na niego zbyt korzystnie, ponieważ zapomniał kąpielówek. Na szczęście jakoś dał sobie radę. Pływackie umiejętności zaprezentował na Instagramie. My od razu zwróciliśmy uwagę na jeden szczegół na twarzy 23-latka. Zapuścił bujne wąsy! Zobaczycie je w galerii, zamieszczonej pod artykułem. Co myślicie o metamorfozie Conana? Naszym zdaniem to strzał w dziesiątkę. Wąsy świetnie komponują się z wcześniej zapuszczoną brodą.

Dagmara Kaźmierska o wypadku Conana

W listopadzie 2022 roku Dagmara opowiedziała Jastrząb Post o niebezpiecznym incydencie z udziałem syna.

Zakrztusił się gumowym dropsem. Zaczął się dusić, ten drops bardzo głęboko przykleił mu się w tchawicy. Pomyślałam: czort. Co robię to robię, odgryzie mi rękę, ale muszę to wyszarpnąć. I ten drops udało mi się wbić na paznokieć. Gdyby nie te długie paznokcie, to Conan by nie żył – powiedziała naszej reporterce, Karolinie Motylewskiej.

Zapraszamy do odsłuchania wywiadu:


Conan Kaźmierski metamorfoza

Conan Kaźmierski metamorfoza

Conan Kaźmierski metamorfoza

Conan Kaźmierski metamorfoza

Conan Kaźmierski metamorfoza

Conan Kaźmierski metamorfoza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×