Szukaj

Conan pręży muskuły w objęciach gorącej bunetki. Fani gratulują Dagmarze synowej: „Śliczna, mądra i kochana”

Conan Kaźmierski z dziewczyną

Conan Kaźmierski z dziewczyną

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się zdjęciem syna z wakacji. Towarzyszy mu piękna brunetka, nad którą rozpływa się mama Conanka. Kim jest dziewczyna?

Dagmara Kaźmierska jest chyba największą gwiazdą Królowych życia. Na ekranie pokazuje swoje codzienne sprawy, chwali się sukcesami, dzieli smutkami. Jakiś czas temu uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Miała problemy z poruszaniem się, nawet korzystała z wózka inwalidzkiego.

Z jej stanem zdrowia jest coraz lepiej, ale prawdopodobnie Kaźmierska nigdy nie wróci do pełniej sprawności. O tym, że skutki wypadku do końca życia będą się jej dawać we znaki, opowiedziała w rozmowie z jednym z tabloidów:

Nie jestem w stanie stać długo na nogach. Wypadek do końca życia będzie dawał się we znaki. Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności – przyznała w rozmowie z Super Expressem.

Dagmara jednak nigdy nie traci optymizmu. Dowodem są posty, które publikuje w swoich social mediach. Zdradza w nich, co u niej nowego, pokazuje jaśniejszą stronę życia. Ich bohaterem jest też jej syn, Conan. Niedawno dał jej powód do niewyobrażalnej dumy. Dostał się na studia medyczne, o których marzył.

Moja małpka MONCHICHI. Chwalić się drogimi ciuchami, autami czy innymi przyziemnymi dobrami to taki płytkie. Ale pochwalić się Synem, który dostał się na dobre studia to już coś. Z wielką dumą oznajmiam Wam, że Conanek dostał się na medycynę – napisała wtedy zachwycona.

Nie da się ukryć, że Conan jest jej oczkiem w głowie, a ona często się nim chwali.

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się zdjęciem syna z wakacji

W czwartek pokazała zdjęcie Conana z zasłużonych wakacji. Syn Kaźmierskiej pozuje z piękną brunetką u boku. Pręży muskuły i już jest pięknie opalony. Istny Adonis. Dziewczyna uśmiecha się oparta o syna celebrytki. Widać, że młodzi dobrze się czują w swoim towarzystwie.

W poście Dagmara wyjaśniła, kim jest towarzyszka jej latorośli, nie szczędząc jej przy tym komplementów.

ŁADNE MAMY , TO I ŁADNE DZIECI. Śliczna , mądra i kochana Kasandra @kuuuulis córka mojej pięknej Wioli @wiolettadzielicka i Conanek @conanbestia. Pozdrawiamy i słoneczka życzymy.

Przy okazji złożyła także życzenia z okazji Dnia Chłopaka.

A WSZYSTKIM CHŁOPAKOM DUŻE BUZIAKI

Pod postem nie brakuje zachwytów. Fani zaręczyli gratulować Dagmarze syna, dobrych genów i… synowej. Nie wiadomo jednak, czy ta dwójka ma się ku sobie. Jeśli tak by było, mogliby stworzyć piękną parę. Nie da się ukryć, że dwoje młodych ludzi w pięknych okolicznościach przyrody wzbudza jedynie pozytywne emocje. Conan i Kasandra wyglądają wyjątkowo malowniczo razem.


Conan Kaźmierski z przyjaciółką Kasandrą

Conan Kaźmierski z przyjaciółką Kasandrą

Conan Kaźmierski z przyjaciółką Kasandrą

Conan Kaźmierski z przyjaciółką Kasandrą

Conan Kaźmierski - tatuaż

Conan Kaźmierski - tatuaż

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×