Coca-Cola wydała oświadczenie ws. dalszej współpracy z Beatą Kozidrak. „Z całą stanowczością potępiamy jazdę po spożyciu alkoholu”

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Coca-cola wydała oświadczenie ws. współpracy z Beatą Kozidrak. Co napisało biuro prasowe koncernu?

Beata Kozidrak została zatrzymana w środę przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu. Piosenkarka podobno nie zatrzymała się na czerwonym świetle. To zainteresowało policję, która postanowiła ją skontrolować i przebadała alkomatem. Wynik był jednoznaczny – 2 promile.

Kozidrak po dłuższym milczeniu wydała oświadczenie na Instagramie. Nie ukrywa skruchy. Napisała także o konsekwencjach, jakie z pewnością poniesie.

Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że Was zawiodłam. Z całego serca żałuje tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa. Beata.

Jednak konsekwencje jej wyczynu zaczynają być coraz bardziej odczuwalne. Na temat wypowiedziała się Coca-Cola, z którą współpracowała Beata.

Coca-cola wydała oświadczenie ws. współpracy z Beatą Kozidrak

Beata Kozidrak nie tylko zarabia na scenie, prezentując swoje umiejętności wokalne, ale także odcina kupony od popularności i bierze udział w wielu innych projektach. Ostatnio mogliśmy ją oglądać np. w reklamie Coca-Coli.

Gwiazda dostała za nią aż 300 tysięcy złotych! Na takie stawki nie mogą liczyć nawet Małgorzata Rozenek czy Julia Wieniawa, które w branży uchodzą za te, które zgarniają najwięcej – podawał Pudelek na temat zarobków gwiazdy na tej współpracy.

Po tym jednak, jak media obiegła fatalna wieść zatrzymaniu Beaty za jazdę pod wpływem alkoholu, koncern wystosował swoje oświadczenie w tej sprawie.

Nasza współpraca z artystką oraz kampania z jej udziałem dobiegły końca w lipcu tego roku. Pragniemy podkreślić, że jako Coca-Cola nie akceptujemy jakichkolwiek przejawów łamania prawa ani zachowań, które mogą narażać na niebezpieczeństwo innych. Z całą stanowczością potępiamy jazdę po spożyciu alkoholu – przekazało biuro prasowe firmy Interii Biznes.

Jak już wiemy, sama Kozidrak także przeprosiła wszystkich fanów za to, że ich zawiodła, zachowując się w tak nieodpowiedzialny sposób.

Poniżej przypominamy reklamę z Kozidrak.


Beta Kozidrak - oświadczenie

Beta Kozidrak - oświadczenie

Beata Kozidrak - reklama Coca-Cola

Beata Kozidrak - reklama Coca-Cola

Beata Kozidrak - reklama Coca-Cola

Beata Kozidrak - reklama Coca-Cola

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×