Sebastian Fabijański pozbył się pierścionka zaręczynowego, który oddała mu Maffashion. Co z nim zrobił? To chyba miało się nie wydać…

Sebastian Fabijański, Maffashion

Sebastian Fabijański, Maffashion

Sebastian Fabijański i Maffashion jeszcze jakiś czas temu planowali wspólną przyszłość. Tabloid dowiedział się, co aktor zrobił z pierścionkiem zaręczynowym, który wcześniej podarował Julii.

Sebastian Fabijański i Maffashion byli jedną z najbardziej tajemniczych par w show-biznesie. Chociaż każde z nich od lat żyje na świeczniku, to o swoim związku rzadko mówili publicznie. Zaczęli się ze sobą spotykać w 2019 roku. Wtedy właśnie sfotografowali ich paparazzi, ale sami zainteresowani długo nie potwierdzali, że łączy ich coś więcej. Dopiero z czasem relacja przestała być tajemnicą. Nie pojawiali się jednak razem na ściankach, a wspólne zdjęcia w social mediach można policzyć na palcach jednej dłoni.

Szybko zdecydowali się na dziecko. W 2020 roku tuż przed narodzinami syna Maffashion potwierdziła medialne plotki o ciąży, publikując zdjęcia z brzuszkiem. Chociaż aktor i influencerka w kolejnych wywiadach zaprzeczali, że marzą o ślubie, to szybko pojawiły się także doniesienia o tym, że Sebastian wręczył Julii pierścionek zaręczynowy.

Sebastian Fabijański oddał pierścionek zaręczynowy Maffasion. Co z nim zrobił?

Związek Maffashion i Fabijańskiego jest już przeszłością. Wokół ich rozstania wywiązał się spory skandal. Najpierw pojawiły się nagrania świadczące o tym, że aktor spędził noc w mieszkaniu Rafalali. Później media obiegły plotki o rozstaniu, które jako pierwsza potwierdziła influencerka. Aktor poszedł o krok dalej i udzielił wywiadu rzeka, w którym przyznał, że zdradzał matkę swojego syna.

Czy zacząłem zdradzać? Na pewno miałem bardzo różne myśli emocje. Targały mną różne bardzo pomysły. Natomiast nie byłem fair wobec Julki. Bardzo to jest dla mnie trudne i haniebne wręcz, że nie byłem fair i bardzo mi jest z tego powodu przykro i wstyd. Nie chce tutaj świrować na jakiegoś lowelasa, bo ja nigdy nie robiłem takich rzeczy, ja nie zdradzałem swoich kobiet. Tutaj jakoś zwariowałem po prostu. Bardzo przepraszam z tego tytułu i tutaj przepraszam publicznie Julię za to, że takie rzeczy się działy. Nie boję się prawdy na swój temat. Nie chcę też tego kisić w sobie – wyznał odważnie w rozmowie z Pudelkiem.

Zarówno Julia jak i Sebastian po całej aferze mocno ograniczyli działalność w social mediach. Z czasem jednak influencerka ku uciesze fanów stała się aktywna na Instagramie. Aktor natomiast całkowicie postanowił wycofać się z social mediów. Jak się okazuje, pozbywa się też pamiątek po związku.

Jak dowiedział się Fakt, postanowił on oddać pierścionek zaręczynowy, który wcześniej podarował Maffashion do lombardu. Sądząc po jego zachowaniu, które opisał dziennik, Sebastianowi zależało na dyskrecji. Zanim udał się na miejsce, kilka minut spędził w samochodzie, zastanawiając się, czy jego ostateczna decyzja jest właściwa.

Gwiazdor pojawił się pod lokalem w superaucie wartym fortunę i przez moment zastanawiał się, co zrobić. W końcu wszedł do środka. „Fakt” ustalił, że Fabijański oddał w nim pierścionek zaręczynowy, który wcześniej lśnił na palcu Maffashion. Jeśli jednak ktoś myśli, że Fabijańskiemu zabrakło pieniędzy, jest w błędzie. Aktor po prostu nie lubi gromadzić pamiątek po swych byłych i po rozstaniu woli się ich pozbyć – czytamy w tabloidzie.

Wygląda na to, że aktor chce definitywnie odciąć się od przeszłości i rozpocząć nowe życie.


Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański palą IQOS-y

Maffashion i Sebastian Fabijański palą IQOS-y

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×