Monika Richardson sprawiła córce nietypowy prezent na 18. urodziny. O czymś takim jeszcze nie słyszeliśmy. Jak ona na to wpadła?

Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson kilka dni temu świętowała 18. urodziny córki. Zadbała o bardzo oryginalny prezent dla Zosi. Co jej podarowała? Możecie się nieco zdziwić. 

Monika Richardson przez wiele lat była związana z TVP. Dziennikarka pojawiała się w najpopularniejszych programach, a widzowie doskonale pamiętają ją między innymi z Pytania na śniadanie, czy Europa da się lubić. Z czasem rozstała się z publicznym nadawcą i zaczęła pracować na własną rękę. Obecnie jest współwłaścicielką szkoły językowej, która funkcjonuje już od zeszłego roku. W ten projekt zainwestowała całe swoje oszczędności i poświęciła mu mnóstwo czasu.

O moim pomyśle otworzenia szkoły językowej wiecie, bo mówię i piszę o tym od dawna. Za to teraz pojawiła się całkiem konkretna perspektywa. Zamierzam zaangażować się całym sercem (i kapitałem, hehe) w bardzo ciekawy projekt mojej koleżanki – pisała w sieci.

Od samego początku absorbującą pracę w mediach łączyła z wychowaniem dzieci. Z drugiego małżeństwa ze szkockim pilotem Jamiem Malcolmem doczekała się syna Tomasza, który ma już 21 lat i córki Zofii, która właśnie świętuje 18. urodziny.

Monika Richardson podarowała córce nietypowy prezent na 18. urodziny

Monika już jakiś czas temu relacjonowała w sieci przygotowania do imprezy urodzinowej nastolatki. Ta dyskretnie poprosiła swoją mamę, aby na czas zabawy opuściła ona mieszkanie. Gwiazda jednak nie zostawiła młodzieży bez poczęstunku i zanim wyszła z domu ugotowała im kilka smakołyków.

Co robocie na osiemnastkę dzieci? My zostaliśmy bardzo ładnie poproszeni o… wyjazd na weekend. Cieszę się, że mogłam przynajmniej zrobić dla Zosi to #chilliconcarne, zanim zniknę.

Wiadomo też, że dla swojej pociechy gwiazda wymyśliła bardzo nietypowy podarunek, celebrujący jej wejście w dorosłość. Zamiast kosztownych drobiazgów zabrała Zofię do astrologa.

Było mnóstwo pytań, ale na końcu pełna satysfakcja! Zośka zadowolona z prezentu na osiemnastkę. Już wie, że planety jej sprzyjają. Ja bywam u Piotra, astrologa, raz na dwa, trzy lata i traktuję to, jak najlepszy wykład motywacyjny – ogłosiła gwiazda na Instagramie.

Gwiazda w jednym z wywiadów mówiła kiedyś o swojej wizycie u astrologa, ten przewidział jej rozwód.

Kiedyś byłam u astrologa i powiedział mi, że się rozwiodę. I ja go wyśmiałam – mówiła wideoportalowi.

Trzeba przyznać, że prezent to nie jest typowy podarunek urodzinowy, ale córka Moniki była z niego bardzo zadowolona. Byliście kiedyś u astrologa?


Zofia Malcolm - córka Moniki Richardson

Zofia Malcolm - córka Moniki Richardson

Córka Moniki Richardson, Zofia Malcolm, skończyła 17 lat

Córka Moniki Richardson, Zofia Malcolm, skończyła 17 lat

Córka Moniki Richardson, Zofia Malcolm, skończyła 17 lat

Córka Moniki Richardson, Zofia Malcolm, skończyła 17 lat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×