Monika Richardson nie będzie obecna na 18. urodzinach córki. To zachowanie nastolatki spowodowało, że ominie ją ta ważna impreza

Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson nie pojawi się na 18. urodzinach córki. Zdradziła, o co poprosiła ją nastolatka. Trzeba przyznać, że gwiazda to wyjątkowo tolerancyjna mama. 

Monika Richardson przez wiele lat była związana z TVP. Dziennikarka pojawiała się w najpopularniejszych programach, a widzowie mogli ją zobaczyć między innymi w Pytaniu na śniadanie. Z czasem rozstała się z Telewizją Polską i zaczęła pracować na własną rękę. Obecnie jest współwłaścicielką szkoły językowej, która funkcjonuje już od zeszłego roku. W ten projekt zainwestowała całe swoje oszczędności.

O moim pomyśle otworzenia szkoły językowej wiecie, bo mówię i piszę o tym od dawna. Za to teraz pojawiła się całkiem konkretna perspektywa. Zamierzam zaangażować się całym sercem (i kapitałem, hehe) w bardzo ciekawy projekt mojej koleżanki – pisała w sieci.

Aktualnie nowe miejsce na językowej mapie stolicy prosperuje całkiem nieźle, a na brak pracy Monika zdecydowanie nie może narzekać. Od ponad dwóch dekad absorbujące zawodowe wyzwania łączy z opieką nad dziećmi.

Monika Richardson nie pojawi się na 18. urodzinach córki

Monika nie miała szczęścia w miłości. Gwiazda ma za sobą trzy nieudane małżeństwa. Ostatnie z nich ze Zbigniewem Zamachowskim nie zostało jeszcze formalnie zakończone, ale wiadomo, że Richardson jest już w kolejnym związku z Konradem Wojterkowskim i jak na razie ta relacja ma się doskonale. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła ona, że nie planują ślubu.

Nie absolutnie nie. W ogóle o tym nie myślę, jestem szczęśliwa i niech tak zostanie.

Monika z drugiego małżeństwa doczekała się dwojga dzieci. Ze związku z Jamiem Malcolmem wychowuje Tomasza, który ma 21 lat i Zofię, która będzie niedługo świętowała wejście w dorosłość. W weekend nastolatka zaplanowała imprezę ze znajomymi i delikatnie poprosiła swoją mamę o to, aby na ten czas wyjechała z domu. Właścicielka szkoły językowej przychyliła się do jej prośby, ale żeby młodzież miała poczęstunek zadbała o coś pysznego i ugotowała chili con carne (tradycyjną meksykańską potrawę).

Co robocie na osiemnastkę dzieci? My zostaliśmy bardzo ładnie poproszeni o… wyjazd na weekend. Cieszę się, że mogłam przynajmniej zrobić dla Zosi to #chilliconcarne, zanim zniknę.

Trzeba przyznać, że Monika to bardzo ugodowa mama i nie tylko znika z domu, żeby zapewnić młodzieży swobodę, to jeszcze zadbała o przysmaki na imprezę.


Monika Richardson

Monika Richardson

Córka Moniki Richardson, Zofia Malcolm, skończyła 17 lat

Córka Moniki Richardson, Zofia Malcolm, skończyła 17 lat

Córka Moniki Richardson, Zofia Malcolm, skończyła 17 lat

Córka Moniki Richardson, Zofia Malcolm, skończyła 17 lat

Komentarze

 • Gość agar pisze:

  Ale czy to trzeba zaraz ogłaszać całemu światu?co to kogo obchodzi.

 • Autor8 pisze:

  Proponuję dziennikarce sprawdzenie znaczenia słowa „prosperować”.

 • Gość Teresa 58 lat pisze:

  Dlaczego te młodziutkie dziewczyny robią z siebie na siłę dorosłe. Poza tym, artykuł o niczym.

 • Gość Ferajna pisze:

  Pani Moniką jest bardzo lubiana przez widzów, a córcia podobna do mamy . Wszystkiego Najlepszego Zosiu !!

 • Kocurek pisze:

  Koteczka z tej Moniki-ten ją miau,drugi też miau,jaka koteczka….Zamachowski miau ale za krótko,bo cudze i jeszcze kradzione nie miau jak kocur powinien-ten przedostatni chyba zamiauczał się na amen,poszukał innej kotki…miau miau miau hahaha

 • Gość pisze:

  No i Hugo Kołłątaj,kogo to obchodzi.a stolec był?

 • Luiza pisze:

  No i co w tym dziwnego, że młodzi chcą bawić się we własnym towarzystwie? Ja też przeniosłam się z mężem i młodszą córką do innego mieszkania na czas 18 urodzin starszej. Zamówiłam pyszny catering, wszystkiego dopilnowałam. Zabrałam trochę pyszności ze sobą i też fajnie rodzinnie spędziłam czas. A córka do dzisiaj wspomina osiemnastkę. I o to chodzi, żeby nasze dzieci były szczęśliwe i kochały rodziców i nawzajem. Amen

 • Gość pisze:

  Śliczna dziewczyna, 100 lat Zosiu

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×