Co Maja Plich i Krzysztof Rutkowski dostali od gości? Znamy długą listę ślubnych prezentów!

Krzysztof Rutkowski - prezenty ślubne

Krzysztof Rutkowski - prezenty ślubne

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski w sobotę zostali małżeństwem. Para młoda nie tylko miała spektakularne przyjęcie, ale także od gości otrzymała bardzo wystawne prezenty. Zobacz, co takiego znalazło się na liście.

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski w sobotę 17 sierpnia wzięli ślub. Małżonkowie urządzili wystawne przyjęcie. Uroczysta ceremonia odbyła się w Rozalinie pod Warszawą, w otoczeniu przyrody. Nie zabrakło licznie przybyłych gości – przyjaciół i rodziny pary młodej. Łącznie bawiło się około 200 osób.

Zobacz: Krzysztof Rutkowski i Maja Plich już po ślubie! Panna młoda wyglądała zjawiskowo!

Co Rutkowski i Pilch dostali od gości?

Małżonkowie podczas przyjęcia zostali obdarowani kosztownymi prezentami. Super Express dotarł do listy niespodzianek, jakie przygotowali dla nich goście. Na Maję i Krzysztofa czekały m.in. akcesoria z luksusowego francuskiego domu mody Louis Vuitton, a także sporo alkoholu, o który poprosili w zaproszeniach. To jednak dopiero początek listy:

Zakochani otrzymali swoje karykatury, plakaty z hasłem: „Najlepsza impreza lata!”. Nie zabrakło również praktycznych prezentów w postaci samobieżnego odkurzacza wartego około 7 tysięcy zł oraz zastawy srebrnych sztućców – informuje tabloid.

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski – śluby portret

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski – śluby portret

Zobacz: Maja Plich-Rutkowski pokazała prywatne zdjęcia z wesela! Przepych aż bije po oczach

Plich i Rutkowski urządzili ceremonię, o której będzie mówić się przez kolejne tygodnie. Wpływ na to miał nie tylko fakt, że pani młoda przebierała się aż pięć razy, ale także dlatego, że uroczystość odbywała się w bajkowej scenerii. Wszędzie było mnóstwo kwiatów, a państwo młodzi składali sobie przysięgę przy instalacji, przypominającej motyle skrzydła.

Zobacz: Najlepsze nagranie z wesela Krzysztofa Rutkowskiego krąży po internecie! Detektyw zaśpiewał dla żony wielki przebój! [WIDEO]


Maja Plich i Krzysztof Rutkowski przyjęcie ślubne

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski przyjęcie ślubne

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski przyjęcie ślubne i goście

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski przyjęcie ślubne i goście

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Plich

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Plich

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×