Edyta Górniak rozpoczęła świętowanie 50. urodzin z przytupem. Sprawiła sobie prezent, o jakim marzyła od lat. Mamy zdjęcia

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak pochwaliła się prezentem, który sprawiła sobie na 50. urodziny. Gwiazda nie oszczędzała i spełniła marzenie, które odkładała od dawna. Nieźle zaszalała. 

Edyta Górniak nigdy nie ukrywała, że jest sceptycznie nastawiona do obostrzeń, które obowiązywały w czasie pandemii. Wokalistka zdradziła, że nie przyjęła ani jednej dawki szczepionki i nie ma zamiaru tego robić. Jej decyzja spowodowała, że przez długi czas nie mogła opuścić Polski.

Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych postanowiła osiedlić się na Podhalu, gdzie znalazła idealne miejsce do życia. Artystka obcowała z naturą i włączała się w działania lokalnej społeczności. Jednak gdy tylko sytuacja na granicach uległa zmianie i można było opuścić kraj bez certyfikatów szczepień, zbyt długo się nie zastanawiała. Natychmiast spakowała walizki i poleciała do Tajlandii, gdzie wielokrotnie już spędzała urlop. Na swoim Instagramie wiele razy wspominała, że tęskniła za tym krajem.

Edyta Górniak sprawiła sobie kosztowny prezent na 50. urodziny

Edyta Górniak 14 listopada skończy 50 lat. Gwiazda postanowiła świętować już teraz i z tej okazji sprawiła sobie bardzo kosztowny prezent. Jest nim między innymi trwająca już kilka tygodni podróż po azjatyckich państwach. Aby jeszcze bardziej uczcić swój okrągły jubileusz, zdecydowała się z Tajlandii wyruszyć do Dubaju.

Sprawiłam sobie najpiękniejszy, bo ulubiony Prezent na moje listopadowe urodziny… Od Lipca jestem w ciągłej podróży, zwiedziłam wiele nadzwyczajnych miejsc i spotkałam kilka wyjątkowych Dusz. Jestem szczęśliwa, zdrowa i wdzięczna, że mogłam doświadczyć tyle piękna po 30 miesiącach niepodróżowania. Szczęśliwa także dlatego, że mogłam podarować sobie wyjątkowy prezent – powiedziała na Instagramie.

Gwiazda pochwaliła się fanom kolejną wyprawą i oczywiście podzieliła zdjęciami z magicznego miejsca. Udała się między innymi na wyprawę jachtem, skąd podziwiała zachód słońca. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Trzeba przyznać, że Edyta nie żałowała funduszy na to, by sprawić sobie urodzinową przyjemność.


Edyta Górniak w Dubaju

Edyta Górniak w Dubaju

Edyta Górniak w Dubaju

Edyta Górniak w Dubaju

Edyta Górniak w Dubaju

Edyta Górniak w Dubaju

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×