Szukaj

Córeczka Katy Perry dostała bardzo oryginalny prezent od Taylor Swift. Przecieramy oczy ze zdumienia

Katy Perry, Taylor Swift

Katy Perry, Taylor Swift

Katy Perry pokazała prezent od Taylor Swift dla jej córki. Jaką niespodziankę dostała Daisy Dove Bloom? Jest piękna i bardzo oryginalna.

26 sierpnia Katy Perry urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszła słodka Daisy Dove Bloom, a o jej narodzinach jako pierwszy poinformował dumny ojciec. Orlando Bloom udostępnił zdjęcie rączki swojej „maleńkiej stokrotki”. Gratulacjom nie było końca. Słowa pełne serdeczności przekazywali fani, rodzina, przyjaciele i inni artyści.

Katy na Instagramie zaprezentowała fanom prezenty, jakie Daisy otrzymała m.in. od gwiazd. Wśród nich warto wspomnieć o przesyłce od Beyonceimponującej kwiatowej dekoracji. Kilka dni później na równie cudny gest zdobyła się Taylor Swift.

Co córka Katy Perry dostała od Taylor Swift?

Młoda mama pochwaliła się prezentem od gwiazdy, z którą jeszcze do niedawna nie była w konflikcie. Wszystko zaczęło się w 2010 roku, kiedy to Katy rzekomo odbiła Taylor chłopaka. Piosenkarka została sfotografowana z Johnem Mayerem zaraz po tym, jak ten rozstał się z jej ówczesną przyjaciółką. Od tego momentu ich relacja była bardzo napięta. Gwiazdy nie szczędziły sobie złośliwych przytyków. Podobno to właśnie Perry Swift zadedykowała swój singiel Bad Blood, w którym nie szczędziła mocnych słów („Teraz mamy problemy i nie sądzę, żebyśmy mogły je rozwiązać. Zrobiłaś naprawdę głębokie cięcie”).

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że relacja Katy Perry i Taylor Swift wróciła na właściwe tory, a najlepszym tego dowodem jest niespodzianka, jaką gwiazda hitu Blank Space wysłała swojej byłej rywalce. Ręcznie wyszywany kocyk z dołączonym chwytającym ze serce liścikiem ukrytym w malutkiej kieszonce rozczulił matkę Daisy:

Daisy uwielbia swój ręcznie wyszywany kocyk od Taylor Swift. Mam nadzieję, że to ten, który będzie miała przy sobie latami, do czasu aż będzie trudnym do rozpoznania strzępem, który jako nastolatka będzie trzymała w kieszeni.

Jak wam się podoba?


Prezent od Taylor Swift

Prezent od Taylor Swift

Prezent od Taylor Swift

Prezent od Taylor Swift

Katy Perry, Orlando Bloom, Daisy Dove Bloom

Katy Perry, Orlando Bloom, Daisy Dove Bloom

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×