Szukaj

Agnieszka Kaczorowska otrzymała od męża niezwykły prezent na pierwszą rocznicę ślubu! Maciej Pela ma gest!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela świętują pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji, aktorka dostała od męża luksusowy prezent. To dopiero romantyczna niespodzianka. Tylko pozazdrościć.
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska po kilku nieudanych związkach, w końcu spełniła swoje marzenie. We wrześniu ubiegłego roku stanęła na ślubnym kobiercu i wyszła za swojego ukochanego Macieja Pelę. 26 lipca na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Aktorka urodziła córkę, której dała na imię Emilia. Gwiazda cały przebieg swojej ciąży skrupulatnie relacjonowała na Instagramie. Nie inaczej jest po przyjściu dziewczynki na świat. Ciągle dowiadujemy się nowych szczegółów z życia rodziny.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nową piętrową willą! Przy jej dawnej ciasnej kawalerce to prawie pałac Buckingham! Pamiętacie tamte wnętrza?

W wywiadzie udzielonym gazecie Gwiazdy&Styl powiedziała, jak zorganizowała sobie życie po urodzeniu córki i jaką niespodziankę szykuje dla niej mąż na pierwszą rocznicę ślubu. Pierwsze dni po powrocie ze szpitala, rodzina spędziła w wynajętym mieszkaniu, gdyż, tuż przed porodem, para wzięła kredyt i kupiła wymarzony dom z ogrodem, który jest obecnie remontowany, więc muszą poczekać na efekty tymczasowym lokum. Planowali przeprowadzić się już w październiku, ale wszystko niestety się opóźnia.

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w ramionach męża bryluje na salonach. Brzuszek podkreśliła boską kreacją!

Co Agnieszka Kaczorowska dostała od męża na rocznicę ślubu?

W lipcu Agnieszka Kaczorowska obchodziła swoje urodziny i mąż zrobił jej niesamowitą niespodziankę. Już we wrześniu wyjadą na wakacje, nad Jezioro Como. Będzie to jednocześnie uczczenie ich 1. rocznicy ślubu. Tym bardziej romantyczny gest, że Maciej Pela zabiera żonę w miejsce, gdzie się jej oświadczył. Aktorka jest przeszczęśliwa. Na pytanie czy pojadą tylko we dwoje, szybko odpowiada:

Oczywiście, że jedziemy w trójkę!

Tak więc wrzesień jest zaplanowany. Czy jednak Agnieszka szybko wróci do swoich obowiązków? Jak długo zostanie w domu z Emilką, zanim wróci do pracy? W wywiadzie dla Gwiazdy&Styl mówi:

Na razie dużo udaje nam się załatwiać przez internet i telefon. Pierwsze tygodnie po porodzie zamierzam poświęcić tylko rodzinie. A co będzie dalej, zobaczymy. Córeczka jest teraz dla mnie najważniejsza. Ona jest moim małym cudem.

Agnieszka Kaczorowska sesja ślubna

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pobrali się w 2018 roku

Po powrocie do pracy, w opiece nad Emilią, ma Agnieszce pomóc jej mam oraz ojciec dziewczynki. To on przejmie obowiązki na planie zdjęciowym, kiedy aktorka będzie kręcić sceny z jej udziałem.

To wielkie szczęście, że oboje możemy elastycznie ustawiać sobie godziny pracy – dodaje Kaczorowska-Pela.

Dodajmy, że mąż aktorki, przejął kilka miesięcy temu jej obowiązki związane z prowadzeniem szkoły tańca Danceworld. Jesteśmy pewni, że przy tak dobrej organizacji wszystko się świetnie poukłada.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska jedzie na porodówkę! Aktorka pokazała zawartość swojej torby szpitalnej! Wyprawka dla dziecka to cały sklep kosmetyczny! Czego tam nie ma!

View this post on Instagram

Emi już ma za sobą pierwszą wizytę w @danceworld_by_a_kaczorowska ???? A Was zapraszamy na Dzień Otwarty w #DWBAK już w najbliższą sobotę ???????? więcej info w wydarzeniu – LINK w BIO ???????? Odbędą się bezpłatne lekcje próbne, abyście mogli nas poznać i zapisać się na najbardziej odpowiednie zajęcia.???? #danceworldbyagnieszkakaczorowska _____________________________________ Kochane ! ???? Pytacie mnie w wiadomościach co to za fajna torba do wózka…???? Spieszę z odpowiedzią, że to cudna polska marka ???????? @beztroska_ ???????? Torba bardzo dobrze mi służy! Klasyczna, ładna, bardzo praktyczna! Polecam całym ❤️ #beztroska #beztroska_ _____________________________________ @3kiwi.pl #3kiwi #3kiwi_baby #kilometryz3kiwi

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on


Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w dniu ślubu Fot. Marek Podolczyński

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w dniu ślubu Fot. Marek Podolczyński

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się obrączką ślubną Fot. Marek Podolczyński

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się obrączką ślubną Fot. Marek Podolczyński

Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę

Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×