Szukaj

Ciężarna Joanna Krupa w bikini wypina ciążowy brzuszek! Co za piękne krągłości!

Joanna Krupa w ciąży

Joanna Krupa w ciąży

Każde jej zdjęcie przyprawia nas o szeroki uśmiech. Joanna Krupa w ciąży dosłownie promienieje, a świadczą o tym fotki, które regularnie publikuje na swoim profilu. Dziś jest kolejna, wyjątkowa!

Joanna Krupa jest w upragnionej ciąży i nie zamierza ukrywać przed światem pięknych, ciążowych krągłości. Wiele gwiazd w stanie błogosławionym unika błysku fleszy – Joanna wręcz odwrotnie! Sama ochoczo pokazuje nowe zdjęcia i relacjonuje przebieg ciąży na Instagramie.

Dziś przyszła mama wrzuciła fotkę w bikini! Od pięknego brzuszka aż ciężko oderwać wzrok. Internauci na podstawie tego zdjęcia przepowiadają nawet płeć dziecka, choć zdania są podzielone:

  • Widzę po brzuszku ze będzie chłopiec
  • Będzie chłopak!
  • To chyba dziewczynka
  • Jeszcze inni wróżą jej ciążę bliźniaczą
  • „Pewnie bliźniaki będzie miała” – czytamy w komentarzach, choć z tym trudno się zgodzić.

Prowadząca program Top Model jest właśnie na półmetku ciążowego maratonu, a jej brzuszek nie zdaje się być tak dużym jak w przypadku podwójnego szczęścia. Co ciekawsze, nie pojawił się jeszcze żaden komentarz negujący opalanie w ciąży, ale to tylko kwestia czasu. „Instamatki” z pewnością zabiorą głos w tej sprawie, ale kto by się tym przejmował? Na pewno nie Joanna Krupa!

Gwiazda od dawna marzyła o dziecku. Już 5 lat temu poddała się zabiegowi zamrażania jajeczek, na wypadek, gdyby nie zgrała się z zegarem biologicznym i przegapiła idealny moment na ciążę. Teraz może być już spokojna. U boku świeżo upieczonego męża odżyła. Piękna blondynka i jej ukochany Douglas Nunes, jeszcze w tym roku zostaną rodzicami po raz pierwszy. Nawet nie wiecie, jak bardzo cieszymy się ich szczęściem!

Jest jeszcze coś o czym musicie wiedzieć. Mimo wyczekanej ciąży, Joanna Krupa wcale nie zamierza rezygnować z pracy. Pochwaliła się już zdjęciami z planu Top Model – zostań modelką, emitowanego na antenie TVN. Co ciekawsze, termin jej porodu może zbiec się z wielkim finałem! Ups… Jej udział w tym odcinku stanie więc pod znakiem zapytania.

 

Zobacz: Joanna Krupa zdradziła swoje ciążowe zachcianki. Jak bardzo zmieniła się jej dieta?

Zobacz: Ciężarna Joanna Krupa pogrążyła się w żałobie. Gwiazda przekazała tragiczną wiadomość: “Moje serce jest złamane na setki kawałków”

Zobacz: Joanna Krupa dumnie prezentuje ciążowy brzuszek na Instagramie! Jej krągłości są już imponujących rozmiarów


Joanna Krupa - Instagram

Joanna Krupa - Instagram

Joanna Krupa - Instagram

Joanna Krupa - Instagram

Joanna Krupa jest w ciąży. Gwiazda z zaokrąglonym brzuszkiem wychodzi z Dzień Dobry TVN

Joanna Krupa jest w ciąży. Gwiazda z zaokrąglonym brzuszkiem wychodzi z Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×