Dominika Gwit w programie z ekstremalnymi zadaniami: „Zaznaczyłam, że boję się o zdrowie”. Ciężarna aktorka miała dużo szczęścia

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit jest w ciąży. Ulubienica widzów wystąpiła w ekstremalnym programie. Nie bała się o zdrowie swoje i maluszka?

Dominika Gwit kilka tygodni temu pochwaliła się, że zostanie mamą. Razem ze swoim mężem Wojciechem Dunaszewskim oczekują na narodziny dziecka. Aktorka opublikowała w sieci post prosto z kliniki i pokazała zdjęcie z badania USG. Zapozowała w objęciach ukochanego i nie ukrywała swojej wielkiej radości.

Od tamtego czasu chętnie dzieli się w sieci czasem oczekiwania na pierwsze dziecko. Gwit nie trzymała fanów zbyt długo w niepewności i niedawno zdradziła, że będzie miała syna. Przekazała też, że razem z mężem już wybrali imię, ale jak na razie pozostanie ono ich tajemnicą.

Pewnie, że wybraliśmy. Już dawno mieliśmy z mężem wybrane (imię przyp. red.) i dla dziewczynki, i dla chłopca, ale to nasza słodka tajemnica – powiedziała Dominika Gwit.

Synek aktorki przyjdzie na świat zimą, a póki co jego mama zajmuje się przygotowywaniem domu na przyjęcie małego członka rodziny. Okazuje się też, że Dominika Gwit wystąpiła w programie z ekstremalnymi zadaniami. Wiedziała już wówczas, że jest w ciąży?

Dominika Gwit w Fort Boyard. Wiedziała, że jest w ciąży?

Dominika Gwit jest jedną z gwiazd kolejnego odcinka Fort Boyard – programu, w którym zawodnicy wykonują często niebezpieczne zadania w opuszczonym forcie na wybrzeżu Francji. Podzieleni na drużyny stawiają czoła swoim lekom i słabościom.

Show kręcono w czerwcu, kiedy Dominika Gwit już przynajmniej od miesiąca była w ciąży. W rozmowie z Super Expressem wyznała, że poprosiła produkcję o zadania, które nie byłby niebezpieczne:

Są to ekstremalne, fajne rzeczy, w których normalnie nigdy byś nie wziął udziału, aczkolwiek myślę, że trzeba uważać tu na siebie i dbać o siebie bardzo w trakcie tego programu, bo naprawdę można zrobić sobie krzywdę, zresztą koledzy dzisiaj tego doświadczyli – powiedziała Dominika Gwit we Francji.

I dodała:

Miałam obawy. Znam ten program. I od razu zaznaczyłam, że ja boję się o swoje zdrowie i nie chcę robić rzeczy, które mnie narażą na szwank. Przecież pracuję i nie chcę, żeby mi się coś stało – powiedziała Gwit – Mnie się na szczęście nic nie stało, dostałam fajne konkurencje. Naprawdę, było bardzo fajnie. Ale bałam się o moich chłopców z drużyny.

Łatwo obliczyć, że Dominika była wówczas na początku ciąży, więc sama mogła nie wiedzieć, że spodziewa się dziecka. Na szczęście instynkt podpowiedział jej, żeby się nie narażać. Obecnie Gwit z radością oczekuje na maluszka i przygotowuje wszystko na jego przybycie.


Dominika Gwit wyjawiła płeć dziecka

Dominika Gwit wyjawiła płeć dziecka

Dominika Gwit wyjawiła płeć dziecka

Dominika Gwit wyjawiła płeć dziecka

Dominika Gwit o płci dziecka. Co przekazała?

Dominika Gwit o płci dziecka. Co przekazała?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×