Ciężarna Anna Dereszowska na nowych zdjęciach. Nawet obszerne ubranie nie ukryje, że poród już blisko

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska pokazała nowe zdjęcia na Instagramie. Mimo że ubrała się w obszerny sweter, widać spory już brzuch. Jak wygląda ciężarna aktorka?

Anna Dereszowska wychowuje dwoje dzieci: 13-letnią Lenę, której ojcem jest Piotr Grabowski, a także 6-letniego Maksymiliana, który jest owocem miłości gwiazdy i Daniela Duniaka, z którym jest obecnie w związku.

Wkrótce ich rodzina się powiększy — Dereszowska jest w ciąży. Najpierw te szczęśliwe wieści przekazała na Instagramie, a jakiś czas później pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie powiedziała:

To wspaniały czas. Choć wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko, szczególnie, gdy ma się dużo zajęć. To też jest taki moment, który jest trudny dla dzieci, które już mamy w rodzinie i które cieszą się, ale to wielki stres dla dziecka, kiedy pojawia się nowy członek w rodzinie.

Anna Dereszowska odkąd ogłosiła ciążę, nie ukrywa swojego stanu. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że wybrała już imię dla maleństwa. Chociaż nie jest bardzo popularne, spotyka się je w Polsce:

Mamy wybrane imię. Może nie bardzo popularne, ale imię, z którym się spotykam, i jest to raczej imię z kanonu takich imion spotykanych w Polsce. Nie szukaliśmy bardzo wymyślnego imienia, ponieważ nazwisko jest dość krótkie, to szukaliśmy takiego dłuższego imienia dla tego kolejnego dziecka.

Anna Dereszowska pozuje z wielkim brzuszkiem. Kiedy poród?

Przyszła mama nie ukrywa już krągłości. W social mediach chętnie publikuje kolejne zdjęcia, na których możemy podziwiać jej ciążową figurę. Mimo odmiennego stanu Anna nie zwalnia tempa. Cały czas jest aktywna zawodowo. Pojawia się na scenie, ale nie stroni też od branżowych imprez, gdzie z dumą prezentuje urocze krągłości na ściankach.

Brzuszek rośnie, co możemy zaobserwować w najnowszym poście Dereszowskiej. Mimo że nałożyła obszerny sweter, nie da się nie zauważyć brzuszka. Widać, że poród zbliża się wielkimi krokami. Przyszła mama wygląda wspaniałe. Widać, że odmienny stan jej służy.

Tego samego zdania są internauci, którzy komplementują aktorkę we wpisach pod postem. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×