To już półmetek ciąży. Chris Ducci pochwalił się sesją z partnerką. Brzuszek na pierwszym planie

Chris Ducci

Chris Ducci

Chris Ducci już za kilka tygodni zostanie ojcem. Zwycięzca pierwszej edycji programu Hotel Paradise właśnie pochwalił się zdjęciem, na którym możemy podziwiać krągłości jego ukochanej. 

Chris Ducci jest zwycięzcą pierwszej edycji programu Hotel Paradise. Do finału doszedł razem z Mariettą Witkowską, a zakochani szybko wzbudzili sympatię widzów. Podczas pobytu na wyspie Bali narodziło się między nimi uczucie, które pielęgnowali jeszcze długo po tym, jak zgasły kamery.

Po powrocie do Polski fani cały czas śledzili ich losy, a oni zapewniali o swojej miłości i poważnych planach na przyszłość. Zwycięzcy randkowego show myśleli nawet o dzieciach. Wielkim zaskoczeniem była informacja, że ich miłość dobiegła końca. Marietta zamieściła na swoim profilu oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że decyzję o rozstaniu podjęli wspólnie.

Obydwoje szybko pogodzili się z tym, co się stało i zaczęli na nowo układać swoje życie. Każde z nich znalazło kolejną miłość. Chris spotyka się z Moniką Czajkowską, a zaledwie pół roku po rozstaniu z Mariettą poinformował, że zostanie z ojcem.

Chris Ducci z partnerką w ciążowej sesji

Chris zaskoczył swoich fanów, gdy na jego profilu pojawiło się zdjęcie, na którym można było zobaczyć pozytywny test ciążowy. Przyszły tata nie posiadał się radości, a pod postem, który opublikował w social mediach, spłynęła na niego lawina gratulacji.

Najpiękniejszy poranek w moim życiu. Moje największe szczęście w szczęściu. BĘDĘ TATĄ! Nie mogę się DOCZEKAĆ! – napisał pod zdjęciem.

Przyszła mama jest już na półmetku ciąży, a dumny tata właśnie pochwalił się ujęciem, na którym możemy zobaczyć, jak duże są jej krągłości. Widać, że zakochani już nie mogą doczekać się narodzin maluszka. Brzuszek przyszłej mamy jest pięknie zaokrąglony.

Bobo rośnie! Połowa za nami. Tatusiek już czeka!

Przyszli rodzice podzielili się z fanami zdjęciami z pięknej sesji brzuszkowej. Pod kadrem nie brakuje komplementów od fanów, którzy nie mogą się napatrzeć na parę. Chociaż Chris i Monika nie pochwalili się jeszcze płcią dziecka, to przyszły tata już jakiś czas temu zdradził, że marzy o synku:

Jestem przeszczęśliwy! Już od dłuższego czasu marzyłem, żeby zostać rodzicem. Czuję, że to będzie chłopiec – powiedział w rozmowie z Faktem.

Pozostaje nam trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i czekać na kolejne piękne kadry.


Chris Ducci z partnerką

Chris Ducci z partnerką

Chris Ducci - sesja ciążowa

Chris Ducci - sesja ciążowa

Chris Ducci - sesja ciążowa

Chris Ducci - sesja ciążowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×