Szukaj

Chris Ducci z „Hotelu Paradise” już wie jakiej płci będzie jego dziecko. Syn czy córka?

Chris Ducci i Monika Czajkowska

Chris Ducci i Monika Czajkowska

Chris Ducci z Hotelu Paradise zostanie ojcem. Celebryta zaledwie pół roku temu rozstał się z Mariettą, z którą zwyciężył w programie. Szczęśliwy tata już wie, jakiej płci będzie jego dziecko. Syn czy córka?

Hotel Paradise to program randkowy, który cieszy się ogromną popularnością. Niekwestionowany hit stacji TVN7 przyciąga przed telewizory prawdziwe tłumy, a jego uczestnicy szybko stają się gwiazdami. Ich losy i miłosne perypetie fani chętnie śledzą nie tylko podczas trwania reality-show, ale także po jego zakończeniu.

Pierwszą edycję wygrali Marietta i Chris, którzy wzbudzili ogromną sympatię widzów. Podczas pobytu na rajskiej wyspie Bali narodziło się między nimi prawdziwe uczucie. Dotarli razem aż do finału, gdzie wygrali 100 tys. złotych. Ich uczucie przetrwało i po powrocie do Polski dalej byli razem. Cały czas deklarowali, że łączy ich coś poważnego i myśleli nawet o dzieciach.

Wielkim zaskoczeniem dla fanów była wiadomość o ich rozstaniu, która pojawiła się na profilu społecznościowym Marietty. Celebrytka podkreśliła jednak, że decyzję o zakończeniu związku podjęli wspólnie. Minęło pół roku od rozpadu ich relacji, a każde z nich już ułożyło sobie życie u boku nowych partnerów. Marietta jest zakochana, a Chris ze swoją partnerką spodziewają się dziecka.

Chris Ducci zdradził płeć dziecka

Zwycięzca pierwszej edycji programu Hotel Paradise spotyka się z Moniką Czajkowską, która interesuje się modelingiem. Kilka dni temu podzielił się on szczęśliwą nowiną. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie testu ciążowego i oznajmił, że będzie ojcem.

Najpiękniejszy poranek w moim życiu. Moje największe szczęście w szczęściu. BĘDĘ TATĄ! Nie mogę się DOCZEKAĆ!

Teraz przyszli rodzice snują domysły na temat tego, czy powitają na świecie syna czy córkę. Chris ma już w związku z tym swoje przeczucia i nie ma zamiaru ukrywać swojej wielkiej radości.

Jestem przeszczęśliwy! Już od dłuższego czasu marzyłem, żeby zostać rodzicem. Czuję, że to będzie chłopiec – zdradza w rozmowie z „Faktem”.

Nie pozostaje nam nic innego jak jeszcze raz pogratulować i czekać na potwierdzenie przeczuć przyszłego ojca.


Chris Ducki będzie tatą

Chris Ducki będzie tatą

Chris Ducci i Monika Czajkowska

Chris Ducci i Monika Czajkowska

Chris Ducci i Monika Czajkowska

Chris Ducci i Monika Czajkowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×