Szukaj

Wszystko jasne! Cezary Żak oficjalnie o swoich zarobkach w serialu „Ranczo”! Ile dostał za jeden sezon?

Cezary Żak dementuje plotki na temat Rancza

Cezary Żak o powrocie serialu Ranczo

Dziennikarze Super Expressu twierdzą, że serial Ranczo wraca na ekrany telewizorów. Według ich ustaleń wśród występujących zabraknie Cezarego Żaka. Aktor postanowił odnieść się do tych medialnych doniesień.

Ela Romanowska i Ilona Ostrowska w rozmowie z Jastrząb Post potwierdziły plotki na temat powrotu Rancza. Z rozmów z gwiazdami jasno wynika, że nowy sezon serialu będzie nagrywany w tegoroczne wakacje, co pozwala przypuszczać, że TVP wyemituje go jeszcze w tym roku. Czy oby na pewno zobaczymy nowe odcinki hitu, którego ostatni odcinek wyemitowano trzy lata temu? Głos w sprawie zabrał Cezary Żak.

Uwielbiany przez tysiące widzów aktor, bez którego Ranczo prawdopodobnie nie odniosłoby tak spektakularnego sukcesu, skomentował plotki na temat swojej rzekomej rezygnacji z występu w kontynuacji serialu.

Przypomnijmy, że wczoraj Super Express sugerował, że Żak nie dogadał się z producentami Rancza w kwestii wysokości wynagrodzenia. Według tabloidu, Cezary wcielający się w dwie główne role – wójta (prezydenta) i księdza – miał zażądać aż pół miliona złotych.

Z oświadczenia, które na Facebooku opublikował aktor, jasno wynika, że informacje podane przez tabloid są wyssane z palca. Cezary Żak zdradził, że kwoty przytoczone przez dziennik nijak mają się do rzeczywistości:

Nieprawdą jest, że zażądałem 500 tys. złotych za pracę, bo po pierwsze nie zarabia się w Polsce takich pieniędzy za film czy serial, po drugie nikt z produkcji takich rozmów jeszcze nie prowadzi, bo nie jest pewne czy zdjęcia w ogóle ruszą.

Nieprawdą jest, że za poprzednie serie „Rancza” dostawałem po 400 tys. A za film fabularny 200 tys. Skąd te kwoty? Chciałbym tak zarabiać. Wierzcie mi Państwo.

I Producent i aktorzy czekają na odpowiedź PISF-u więc i Państwo uzbrójcie się w cierpliwość i nie ufajcie ślepo w te „rewelacje”

Ręczę, że jak tylko decyzja zapadnie będę pierwszym, który Was o tym zawiadomi.

Ranczo – film zamiast serialu?

Mowa oczywiście o filmie Ranczo, którego producenci ubiegają się o dofinansowanie Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Jak wspomniał Żak w poprzednim wpisie:

Jeśli odpowiedź będzie pozytywna to latem zrobimy ten film. Jeśli nie, film na pewno nie powstanie. Jeśli chodzi o serial TV nie prowadzi się obecnie żadnych prac z nim związanych.

Scenariusz do filmu dwa lata temu napisał Andrzej Grembowicz. Czy powstanie? Na odpowiedź na to pytanie trzeba będzie jeszcze trochę poczekać

„Ranczo” już nie będzie takie samo. Tabloid twierdzi, że z obsady znikają aż dwie główne postaci

Nowa Jolka w „Ranczu”! Seksbomba z hitu TVP zastąpi Elżbietę Romanowską!

„Ranczo” wraca po trzech latach! W nowej odsłonie zabraknie jednak głównej gwiazdy hitu TVP!


Cezary Żak zrezygnował z serialu Ranczo?

Cezary Żak zrezygnował z serialu Ranczo?

Cezary Żak jako wójt w serialu Ranczo

Cezary Żak jako wójt w serialu Ranczo

Cezary Żak jako wójt

Cezary Żak jako wójt

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×