„Ranczo” już nie będzie takie samo. Tabloid twierdzi, że z obsady znikają aż dwie główne postaci

Ranczo, nowe odcinki bez Cezarego Żaka

Ranczo, nowe odcinki bez Cezarego Żaka

Kto nie zagra w Ranczu?

Serial Ranczo wraca na ekrany, ale bez Cezarego Żaka? Super Express twierdzi, że aktor zrezygnował ze swoich ról wójta i księdza. Dlaczego?

Wiadomość o powrocie Rancza na antenę TVP ucieszyła tysiące widzów. Serial przez ponad 10 lat cieszył się niesłabnącą oglądalnością. Losy mieszkańców wsi Wilkowyje co tydzień śledziło przed telewizorami ok. 4 milionów Polaków. Bez wątpienia spory wkład w sukces produkcji ma Cezary Żak, który zawodowo wcielił się w dwie skrajnie różne postaci – wójta (prezydenta) i księdza. Choć ciężko wyobrazić sobie serial bez braci Kozioł, to najprawdopodobniej nie zobaczymy ich w nowych odcinkach, tak przynajmniej sugeruje Super Express.

Dziennik opublikował komentarz Cezarego Żaka, z którego wynika, że aktor nie dostał jeszcze żadnych wiadomości na temat kontynuacji serialu:

Nie będę na ten temat rozmawiał, ponieważ nie znam żadnych szczegółów. Nie wiem nic, nie mam zielonego pojęcia.

Zupełnie innego zdania jest Ilona Ostrowska. Serialowa Lucy w bardzo oszczędnych słowach dała do zrozumienia, że nowe odcinki zostaną nakręcone w tegoroczne wakacje, co pozwoliłoby TVP umieścić je w jesiennej ramówce stacji:

Zmierza ku dobremu i myślę, że się to wydarzy. Latem, tego roku – przyznała gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Ranczo bez Cezarego Żaka? Jaki może być powód

Super Express twierdzi, że wpływ na rzekomą rezygnację Cezarego Żaka z serialu miało mieć niespełniającego jego oczekiwań wynagrodzenie finansowe. Podobno aktor, który odgrywa podwójną rolę, nie chce zgodzić się za kwotę mniejszą niż pół miliona złotych. Z ustaleń tabloidu wynika, że Żak za poprzednie sezony serialu dostawał około 400 tysięcy złotych, a za film Ranczo: Wilkowyje, który oparty jest na wątkach serialowych, otrzymał kolejne 200 tysięcy.

Fani serialu mają nadzieję, że negocjacje zakończą się szczęśliwie. Ciężko wyobrazić sobie Ranczo bez dwóch kluczowych postaci.

„Ranczo” wraca po trzech latach! W nowej odsłonie zabraknie jednak głównej gwiazdy hitu TVP!

Co za news! „Ranczo” wraca, ale z okrojoną obsadą. Ela Romanowska tylko nam zdradziła szczegóły [WIDEO]

Gwiazdy na premierze filmu „7 uczuć”: Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka, Edyta i Cezary Pazurowie, Marcela Leszczak


Cezary Żak zrezygnował z serialu Ranczo?

Cezary Żak zrezygnował z serialu Ranczo?

Ranczo 10, Bartłomiej Kasprzykowski, Cezary Żak, fot: AKPA

Ranczo 10, Bartłomiej Kasprzykowski, Cezary Żak, fot: AKPA

Ranczo 10, Cezary Żak, fot: AKPA

Ranczo 10, Cezary Żak, fot: AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×