Szukaj

Koniec spekulacji o rozstaniu Camili Cabello i Shawna Mendesa. Gwiazda opublikowała oficjalny komentarz

Shawn Mendes i Camila Cabello

Shawn Mendes i Camila Cabello

Czy Shawn Mendes i Camila Cabello rozstali się? Po tygodniach spekulacji już wszystko jest jasne. Piosenkarka opublikowała wpis, który w mediach odbił się szerokim echem.

Jedną z najgorętszych par ostatnich dwóch lat w Stanach Zjednoczonych jest duet Camila Cabello i Shawn Mendes. Historia ich miłości to gotowy scenariusz na serial. Poznali się, pracując nad piosenką Señorita, która stała się ogromnym przebojem. Utwór zanotował już ponad miliard (!) wyświetleń na YouTubie i równie dobrze radzi sobie we wszelkich rankingach w serwisach streamingowych. Razem nagrali także piosenkę pt. Know what you did last summer. Intensywny czas w studiu i na planie mocno zbliżył do siebie młodych artystów.

Jeszcze na początku roku spekulowano o zaręczynach Shawmili – jak zwykli nazywać ich fani. Wszystko po tym, jak Camila i Shawn zamieszkali razem w posiadłości w Miami. Para zaszyła się tam na kilka miesięcy ze względu na pandemię koronawirusa. W domowym zaciszu pracowali nad piosenkami i mieli czas tylko dla siebie. Na zdjęciach robionych z ukrycia mogliśmy podziwiać, jak kwitnie ich uczucie. Zakochani nie szczędzili sobie czułości – były przytulania, pocałunki i wspólne raczenie się kawą o poranku. Potem para zniknęła z radarów paparazzi, co wywołało lawinę kolejnych plotek.

Camila Cabello i Shawn Mendes rozstali się? Komentarz gwiazdy

W wakacje Hollywood Life spekulowało, że Camila i Shawn mają kryzys. Serwis twierdził, że „rozstanie wisi w powietrzu”, a niektóre źródła miały donosić, że „Mendes jest gejem, a cały związek został wykreowany na potrzeby promocji piosenki”. Teraz okazuje się, że wszystkie plotki można włożyć między bajki. Dowodów nie trzeba szukać daleko. Wystarczy przeanalizować najnowszy wpis na profilu piosenkarki.

Camila Cabello jasno dała do zrozumienia, że z Shawnem Mendesem wciąż łączy ją gorące uczucie. Śliczna 23-latka zdementowała pogłoski, publikując na swoim Instagramie pełen czułości wpis dedykowany swojej drugiej połówce. Post zilustrowała fragmentem teledysku do piosenki Wonder swojego ukochanego. Wszystko to z okazji zbliżającej się premiery jego nowej płyty.

Świat przynosi magię, piękno i cuda, zwłaszcza teraz. Jaki wspaniały prezent dostaliśmy od Shawna Mendesa. Stworzył ten album, wkładając w niego swoją duszę. Mój ukochany, jestem tak dumna z tego, jakim człowiekiem jesteś i tak podekscytowana, że ludzie będę mogli usłyszeć dźwięk płynący z twojego serca.

Piosenkarz skomentował pean Camili emotikonem z sercem. Ciężko o bardziej dosadne wyznanie miłości w internecie.

Nowa płyta Shawna Mendesa

Czwarty album studyjny Shawna Mendesa ukaże się 4 grudnia. Zapowiedzią jest piosenka Wonder, która dzisiaj trafiła do sieci. Możecie jej posłuchać poniżej.


Shawn Mendes komentuje wpis Camili Cabello

Shawn Mendes komentuje wpis Camili Cabello

Camila Cabello i Shawn Mendes - zdjęcie z psami

Camila Cabello i Shawn Mendes - zdjęcie z psami

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się w basenie

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się w basenie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×