Szukaj

Britney pokazała film, na którym łamie nogę. Dźwięk jest przerażający – aż ciarki chodzą po plecach [WIDEO]

Britney Spears złamała nogę podczas tańca

Britney Spears złamała nogę podczas tańca

Britney Spears złamała nogę, o czym poinformowała swoich fanów w social mediach. Udostępniła nagranie, na którym słychać, jak łamie się jej kość. Przerażające.

Britney Spears zyskała rozpoznawalność już jako nastolatka. Sława szybko ją przytłoczyła i nie mogąc odnaleźć się w świecie show-biznesu, zaczęła sięgać po używki. Przez długi czas nadużywała alkoholu i narkotyków. Zmagała się z problemami psychicznymi. Jej małżeństwo z Kevinem Federline’m rozpadło się, a piosenkarka straciła prawo do opieki nad synami.

Spears rozpoczęła walkę o powrót do zdrowia. Na początku 2019 roku trafiła do szpitala psychiatrycznego, gdzie przez kilka tygodni była poddawana leczeniu.

W powrocie do formy pomaga jej związek z Samem Asgharim, który jest młodszy od gwiazdy aż o 13 lat. Wygląda na to, że księżniczka popu powoli wychodzi na prostą. Nie tylko jakiś czas temu pojawiła się na premierze filmu,  w której czasie przyciągnęła uwagę obecnych na wydarzeniu fotoreporterów, ale także stara się być aktywna w social mediach, gdzie publikuje kulisy swojego życia.

Britney Spears łamie nogę. Co się stało?

Nie wszystkie momenty, którymi decyduje się podzielić z obserwującymi, są jednak przyjemne. Ostatnie nagranie, które wrzuciła do sieci, jest wręcz przerażające. Spears na Instagramie opublikowała wideo, na którym ćwiczy taneczną choreografię. Chociaż na parkiecie czuje się jak ryba w wodzie, po sześciomiesięcznej przerwie podczas treningu złamała nogę:

Nie tańczyłam od sześciu miesięcy, więc nie brakowało mi energii w tym miejscu.  A tak… Wiem, że jestem boso. Nie śmiejcie się, ale dzięki temu mam lepszą przyczepność do podłogi. Ps. Słyszycie, gdzie złamałam nogę? Przepraszam, że tak głośno.

Na wpis błyskawicznie zareagowali internauci, którzy pisali, że trzymają kciuki za szybki powrót Britney do pełnej formy i sprawności:

  • Też kiedyś tańczyłam i złamałam nogę w ten sam sposób. Dużo zdrówka.
  • Wystarczyło, że obejrzałem ten filmik, a już mnie wszystko boli. Trzymam kciuki, żebyś szybko doszła do siebie.
  • Aua. Jesteś dzielna, ja bym chyba natychmiast się rozpłakała.
  • Dużo zdrówka, szybko się zagoi.
  • O nie, nie mogę na to patrzeć. Zdrowiej!

Dołączamy się do wpisów fanów gwiazdy, życząc Britney szybkiej regeneracji.

Zobacz: Britney Spears pokazała gigantyczną garderobę! Przepych i luksus godny księżniczki popu! Internauci zbierają szczęki z podłogi!


Britney Spears na sali prób

Britney Spears na sali prób

Britney Spears na sali prób

Britney Spears na sali prób

Britney Spears na sali prób. Ćwiczy taniec

Britney Spears na sali prób. Ćwiczy taniec

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×