Szukaj

Britney Spears wróciła na salony! Razem ze swoim przystojnym ukochanym byli największą sensacją imprezy!

Britney Spears pojawiła się na oficjalnej premierze filmu Pewnego razu... w Hollywood. Towarzyszył jej partner Sam Asghari. To pierwsza obecność piosenkarki na czerwonym dywanie od bardzo dawna. Zobacz, czy wróciła do formy.

Britney Spears uśmiechnięta, w doskonałej formie, pojawiła się na czerwonym dywanie w Los Angeles, razem ze swoim chłopakiem – 25-letnim Samem Asgharim.  Para pojawiła się na premierze filmowej Pewnego razu… w Hollywood, gdzie brylowała wśród innych gwiazd. Gwiazda pochwaliła się tym faktem na Instagramie:

Nasza pierwsza premiera @samasghari.

Jej pojawienie się na ściankach wywołało niemałe zaskoczenie. Internauci nie kryją zachwytu wyglądem Britney Spears, włącznie z jej partnerem, który skomentował:

Moja piękna randka!

Wiele osób twierdzi, że piosenkarka od dawna nie prezentowała się tak dobrze. Mamy nadzieję, że kryzys zdrowotny został opanowany i piosenkarka wróci na scenę. Obserwujący zalali zdjęcie Spears falą komentarzy:

  • Wyglądasz świetnie, Brit!
  • OMG, OMG, OMG!
  • Królowa Hollywood!
  • Wyglądasz olśniewająco!

Internauci zachwycają się nie tylko samą dawną księżniczką pop-u, ale także tym, jak dobrze wygląda razem z partnerem.

Jak wyglądała Britney Spears na premierze filmu Pewnego razu w Hollywood?

W czerwonej, opiętej, asymetrycznej sukience wygląda rzeczywiście zjawiskowo. Do tego czarne sandałki na wysokim obcasie i mamy Britney Spears, jak za dawnych, dobrych lat! W parze z przystojnym Samem Asgharim tworzą iście hollywoodzki duet!

View this post on Instagram

Our first premiere ⭐️ @samasghari

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Co się działo z Britney?

Pierwsze informacje o słabej kondycji psychicznej Britney Spears pojawiły się jeszcze w 2006 roku, gdy piosenkarka złożyła pozew rozwodowy i rozpoczęła walkę o prawo do opieki nad synami. Rok później wokalistka trafiła do kilku ośrodków odwykowych, ogoliła głowę na łyso i zaatakowała samochód paparazzi parasolką, przez co wkrótce straciła prawa rodzicielskie i dużo mówiło się w prasie o jej załamaniu nerwowym. W 2008 roku Britney Spears wciąż nadużywała nielegalnych substancji i trafiła ostatecznie do kliniki psychiatrycznej, gdzie zasądzono o kurateli nad jej majątkiem. Z pomocą rodziny i jej managera, Larry’ego Rudolpha, sytuacja powoli wracała do normy, a Spears odzyskała prawo do widywania się z synami.

Na początku 2019 roku Britney trafiła do szpitala psychiatrycznego, gdzie przez kilka tygodni była poddana leczeniu. Piosenkarka porzuciła karierę, aby skupić się na sobie i swoim zdrowiu psychicznym. Nie brakuje też wielu spekulacji o kłopotach z ojcem, który od wielu lat sprawuje kuratelę nad 37-latką. Podobno Jamie Spears kontroluje niemal każdy aspekt życia Britney. W powrocie do dobrej formy pomaga artystce związek z 13 lat od niej młodszym Samem Asgharim. Do tej pory Spears nie miała szczęścia w miłości. Każdy jej związek, po dłuższym lub krótszym czasie, kończył się skandalem i problemami emocjonalnymi wokalistki. Jednak wydaje się, że księżniczka popu znalazła wreszcie szczęście i wychodzi na prostą.

Zdjęcia na premierze Pewnego razu w Hollywood napawają fanów Spears optymizmem, mimo niedawnego oświadczenia jej managera, że Brit nie jest w stanie kontynuować kariery, ze względu na katastrofalny stan zdrowia psychicznego. Wygląda na to, że Brit zrobiła to znowu – wróciła do show-biznesu! Trzymamy kciuki za jej powrót do zdrowia i na scenę!

Zobacz: Gwiazdy na hucznej premierze „Once upon time in Hollywood”: Brad Pitt, Leonadro DiCaprio, Britney Spears, Rafał Zawierucha

Zobacz: Zdjęcie Britney Spears w stroju sprzed 20 lat wywołało burzę! Amatroski retusz aż bije po oczach!

Zobacz: Britney Spears na żywo nie jest tak chuda jak na Instagramie! Najnowsze zdjęcia paparazzi są na to najlepszym dowodem!


Britney Spears z partnerem na premierze filmu

Britney Spears z partnerem na premierze filmu

Britney Spears z partnerem

Britney Spears z partnerem

Britney Spears i Sami Asghari

Britney Spears i Sami Asghari

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×