Nieślubny syn Michaela Jacksona odwiedził Polskę! Wygląda jak jego klon!

Brandon Howard i Michael Jackson

Brandon Howard i Michael Jackson

Brandon Howard w Polsce

Michael Jackson kiedy żył, był zafascynowany Polską. Do tego stopnia, że chciał tutaj stworzyć park rozrywki. Plany te jednak nie wypaliły. Okazuje się, że miłość do naszego kraju, przeniosła się także na dzieci Króla Popu. Jeden z nich poszedł w ślady ojca i próbuje swoich sił jako piosenkarz. Przyleciał więc do Polski by lepiej poznać nasz kraj.

Mowa o Brandonie Howardzie, który jest synem piosenkarki Miki Howard. Michael miał z nią romans w 1982 roku. Owocem łączącego ich uczucia ma być podobno piosenkarz, który powoli próbuje podbijać światowe rynki. Po latach Miki przyznała się do romansu, Jackson tematu tego unikał.

Chociaż patrząc na zdjęcia Brandona, widać spore podobieństwo do Jacksona, Howard nigdy nie utożsamiał się z ojcem. Co prawda zrobił testy DNA, ale ich wyniki zachował dla siebie. Podkreśla też, że nie domaga się spadku po ojcu, ponieważ dobrze mu się wiedzie. Cały czas ma jednak kontakt z rodziną Jacksonów.

Okazuje się, że po ojcu nie tylko odziedziczył wygląd, ale także artystyczny talent. Jego piosenki podbijają listy przebojów w Japonii oraz Chinach. Teraz próbuje pokazać się także w Polsce.

Z okazji rocznicy śmierci ojca, wpadł do naszego kraju i odwiedził Dzień Dobry TVN. Okazuje się, że w Los Angeles, gdzie mieszka, ma polskie przyjaciółki. Już cztery lata temu poznał się z Violet Oliferuk i jej dwoma siostrami Anią i Angel.

Violet także jest piosenkarką i właśnie ta pasja połączyła przyjaciół. Nagrali więc razem piosenkę i teraz czekają na okazję, by ją zaśpiewać. Na razie spędzają czas w Stanach głównie na lunchach czy imprezach.

Michael Jackson tylko raz odwiedził Polskę. Tyle mu wystarczyło by wyrobić sobie zdanie o naszym kraju. Oto co naprawdę myślał

RARYTAS! Wielka gwiazda nagrała nigdy niepublikowaną piosenkę Michaela Jacksona!

Co za doniesienia! Tabloid twierdzi, że Michael Jackson wciąż żyje! Ma na to dowód!

Niesamowita symulacja. Tak dzisiaj wyglądałby Michael Jackson bez operacji plastycznych


Brandon Howard w Polsce

Brandon Howard w Polsce

Brandon Howard w Dzień Dobry TVN

Brandon Howard w Dzień Dobry TVN

Brandon Howard – nieślubny syn Michaela Jacksona

Brandon Howard – nieślubny syn Michaela Jacksona

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×